Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám viszonozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám viszonozni a barátomnak a sok rám költött pénzt?

Figyelt kérdés

Folyton költ rám, fizeti a kajám, ha megyünk valahova akkor a benzinpénzt nem akarja felezni, most a szülinapomra is több tízezerért vett ajándékot, és már mondogatja, hogy lassan el kéne mennünk ékszerészhez, hogy válasszak valami fülbevalót, amit megvehet névnapomra... Egyre többször emlegeti, hogy majd nekem adja a kocsiját ha újat vesz magának.. Stb

Fél éve vagyunk együtt kb, sok éve ismerjük egymást.

Hogy állítsam le? Illetve hogy tudnám viszonozni? Nekem nincs sok pénzem, csóró egyetemista vagyok, szóval én nem tudok neki drága holmikat venni.

Bűntudatom van emiatt :/ valakinek van valami ötlete, hogy kezeljem?


2016. ápr. 18. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Mélytorok, anál, leszbi show a húgoddal, stb ....
2016. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mélytorok alap, anált nem akar, húgom nincs, egyéb ötlet? :D
2016. ápr. 18. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Lenyeled mindig rendesen? Akkor barátnő :-P
2016. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt beszéld meg vele, hogy ez így sok. De tényleg, ülj le vele. És hogy esetleg te mivel tudod segíteni. Tudod, a pénz nem az isten, lehet, hogy eleve teszel olyat, ami többet ér annál. Pl. az idődet, segítségedet, támogatásodat.

Nyilván, ha ennyit költ rád, akkor van miből.

Ha annyira pénzes csajt akarna, aki tud neki cserébe venni mindenfélét, akkor nem egy egyetemistával járna.

Olvasd el Az öt szeretetnyelv című könyvet.

A legtöbb, amit tehetsz, hogy nem használod ki, beszélsz vele, hogy ez neked sok, és beleadod a kapcsolatba azt, amid van. Nem a pénzt. Ha időd van, akkor időt, ha valamiben tehetséges vagy, akkor azt: ha jól táncolsz, és szereti, táncolj sokat, ha jól főzöl, tedd azt, ha jó a kézügyességed, akkor azt. És legyél mellette és szeresd. Ha évek óta ismeritek egymást, akkor valószínűleg tudja, hogy nem vagy pénzéhes.

2016. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedvességgel, törődéssel tudod viszonozni, anyagilag nyilván nem. Ne legyen bűntudatod, magától adja.

Csak akkor legyen bűntudatod, ha te nem komolyan gondolod a kapcsolatot, de az írásból gondolom, nem erről van szó.

2016. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Átbeszéltük, és azt mondta, neki ez a természetes. Nem igazán akarom ezzel nyaggatni, igyekszem nem kihasználni, és kicsit visszafogni. Természetesen a pénzen kívül mindenem az övé, igyekszem mindent megtenni érte, és ő is értem, szóval nem arról van szó, hogy "meg akar vásárolni" :D Szoktam neki barkácsolni kisebb ajándékokat, ilyesmik..
2016. ápr. 18. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a probléma? :) Viselkedj úgy, ahogy szoktál. Mindenki azt tesz bele, amit tud. A pénz nem az isten, nem egy akkora nagy misztikum, mint sokan gondolják. Érdekes módon nem láttam még olyan kérdést kiírva, hogy a párom rengeteg időt szán rám, sok helyre elmegy, mert nekem nem fér bele a munkaidőm miatt, és megcsinál egy csomó dolgot, elkészíti, amit kérek... Túl sok szabadidőt költ rám, mit tegyek? :)

Ha neki jó, és biztos vagy te is abban, hogy ez nem valami póz, amivel meg akar vásárolni, akkor hagyd rá, ő ilyen. Valószínűleg ez teszi boldoggá :).

2016. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!