Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerint a csupasz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerint a csupasz vagy a szőrős a jobb? INDOKOLD VÁLASZOD!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mire gondolsz?
2010. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hát nekem a szőrös jön be, mert szerintem az úgy férfias. :)
2010. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:

csupasz :D

mert: az vmilyen szinten higiéniára vall..és amúgy is XXI.század, 2010.. alap...milyen már az a nagy szőrcsomó..:S

csupasz,csupasz,csupasz :D

de ezt csak én gondolom így, ezt a csajtól kell megkérdezni... :D

2010. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

a lányoknak teljesen mindegy, hogy a sajátjuk milyen.

ha pasiéra gondolsz, van akinek ez, van akinek az jön be. szerintem csupasz, mert nem akad a fogamba a szőr, nagyobbnak tűnik a szerszám, szívesebben kényeztetem, és sokkal kényelmesebb.

2010. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
hát szerintem undoritó lehet egy csupasz németjuhász kutya :S
2010. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Hát úgy 17 éves korig legyen kopasz, viszont ha a lány idősebb mint 17, akkor már inkább prém. Ebből lassan statisztikai adatot lehetne csinálni.:) Egyébként meg higiénia XD hát még ilyen hülyeséget, méghogy a másik higiénikusabb... szerintetek miért ilyennek teremtett minket az evolúció?
2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőr sokkal férfiasabb, engem taszítanak a borotvált férfiak, de azért ez nem válóok.
2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Csupasz
2010. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Pasinál a szőrős, mert férfias.

Nekem csupasz,mert a fiuk szerint jobb a szőrtelent nyalni. 24/L

2010. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
a 35 év feletti nők 80 %-a a szőröset szerti mert régebben nem volt divat a csupasz pénisz... mit gondolnak a 35 év alattiak?
2010. ápr. 6. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!