Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerint a csupasz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerint a csupasz vagy a szőrős a jobb? INDOKOLD VÁLASZOD!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
egyértelműen a csupasz az igényes ... az őserdő divatja elmúlt már jó ideje
2010. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a csupasz.

Mépedig azért, mert úgy sokkal jobban lehet érezni a másikat szex közben.

2010. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
ne legyen csupasz de ne is legyen bunda. legyen karban tartva, rövidre vágva, de legyen szőr mert az férfias. és 19 vagyok tehát 35 alatti korosztály
2010. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

csupaaaasz!

milyen már az, hogy a pasi megy a csajhoz és a csaj várja a kotonnal meg egy sövénnyíróval?

persze kinek a pap kinek a papné..


16/L

2010. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ahogy a pasinak kényelmesebb. Én jobban szeretem, ha szőrös, vagy maximum rövidre nyírt, szerintem nem férfias egy csupasz pasi. De nem szakítanék, ha ő jobban szeretné borotválni magát, majd akkor más miatt lesz férfias. :)
2010. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat, utolsó vagyok, ez lemaradt: 19/L
2010. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:

18:53nak ("Hát úgy 17...")

miért kell mindig lehurrogni azt aki nem olyan véleménnyel van mint te??? mi jogon nevetsz ki másokat??

(N)(N)(N)

2010. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

csupasz :D nemjó úgy szopni, hogy a számba megy a szőr. nem vicces :D hálistennek a mostani uram szőrtelen intim területen meg hónaljnál. :) meg optikailag növeli is a péniszt, ha nem szőrös. nekem csupaszon tetszik.


L/15

2010. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

15 évesen szopni???:O A nyalókát kéne, anyukám...:D

Na de, viccet félretéve: 19 éves vagyok, és undorodom a csupasz faroktól! Olyan, mint egy kopasz csirke! (By: expasim) Szőrös vagy max. rövidre nyírt.

2010. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

csupasz vagy max szépen ápoltan, nagyon rövidre nyírva

és bár valaki mondta az ellenkezőjét, sztem igenis hozzá tarrtozik az alapvető igényességhez, hogy egy srác is legyen szőrtelen, nem értem ezt miért csak lányoktól várják el ....

2010. ápr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!