Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamit "tönkretettem" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamit "tönkretettem" a barátomnál, akkor illik újat vennem belőle?

Figyelt kérdés

Még nem élünk együtt, és még nincs kitűzve az összeköltözés dátuma. Viszont az egyik ősöreg, közel harminc éves háztartási eszköze pont az én kezemben adta be a kulcsot, és hát nem volt valami jó érzés. Ő nem igazán használja, de ha összeköltöznénk akkor sokszor lenne rá szükség.

Szerintetek vegyek neki (nekünk) hozzá egy új példányt?


2016. ápr. 18. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ebben az esetben nem hiszem, hacsak nem Te magad tetted tönre - ami egy 30 éves gépnél nem biztos, lehet amúgy is tönrement volna. Amúgy nem egy régi HAJDÚ mosógép volt? :D
2016. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rendeltetésszerű használat közben ment tönkre, akkor az nem a te hibád, nem kell újat venned.

Vegyél akkor, ha összeköltöztök, de erre még dátum sincs jelenleg.

2016. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem örülni kellene hogy a háztartási gép ment tönkre a kezeid között. Ezek a mai csajok legfeljebb a fotelt tudják rongyosra ülni...
2016. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a korrekt, hogy felajánlod, hogy veszel másikat. Egy értelmes pasi úgyse fogadja el. Mi volt az egyébként? Nekem rakéta porszívóm van, amit anyáék '75-ben kaptak nászajándékba. Biztos nem vetetnék helyette másikat, ha feladná pár kezében.
2016. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem az a korrekt. Nem tehet a kérdező arról, hogy egy múzeumi, használatlan darab tönkre ment. Én mondjuk eleve nem is használtam volna, mert ki tudja mennyire biztonságos (amennyiben elektromos).
2016. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki, hogy veszel másikat, lehet sz*rik az egészre amúgy, és legalább te is megnyugszol.
2016. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!