Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mert ez így nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mert ez így nem fog sokáig működni!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 8 hónapja vagyok együtt. Nagyon jól működik a kapcsolat, nincs vita, egyetértünk sok mindenbe, közös nézőpontjaink vannak és ami a legfontosabb nagyon szeretjük egymást. Azonban van a kapcsolatunkban egy sötét felhő és ez nem más mint a párom édesanyja. Ő azon munkálkodik folyamatosan, hogy tönkretegyen minket. Állandóan beszéli a barátnőmnek, hogy hagyjon ott, semmirekellő vagyok stb. Ha nem ez a téma akkor meg, hogy a barátnőm egy szerencsétlen, lusta, nemtörődöm stb holott ő fízeti be a számlákat, intézi a család ügyeit és főz mos munka után amint hazaért. Nagyon rossz hallgatnom, hogy mennyit szenved ezért döntés előtt állok. Úgy érzem ő az a nő aki kell nekem és letudnám élni vele az életemet. Szeptemberbe kapom meg első tanári állásomat és az után októberbe megakarom kérni a kezét (amennyiben minden rendbe megy velünk és az anyja nem jár sikerrel) és ha szüleim is hozzá járulnak akkor nálunk laknánk. Nekem külön szobám van a ház végén tehát tökéletes egy közös kis fészek rakáshoz. Csak félek attól, hogy cikinek vagy csóróságnak fogja a párom tartani a "szobámba" való élést. Szüleim szeretik és nagyon rendes, igyekvő lánynak tartják és szerintem bele is mennének ebbe (pláne, hogy mind a ketten dolgoznánk). Csak hát ott van az ő anyja aki utál és megölné ha hozzám jönne, de ha minden marad a régibe akkor zátonyra fút a kapcsolatunk mert hatalmas nyomás alatt van! Mit tegyek?
2016. ápr. 18. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valóban nyomasztja ez a dolog az anyjával (ami 100%), akkor hálát ad majd az égnek, hogy végre megszabadul. Az más kérdés, h anyós hogyan fogja lereagálni.

Szerintem mindenképp lépd meg. Esetleg puhatolózhatsz most is, hogy nem akarna-e elköltözni.

2016. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megvívtam egy ilyen csatát egy hasonló anyuka ellen, és elvesztettem


én élem életem azóta is, a lány meg még 30+ évesen is egyedül van, és anyuka óhaját lesi


Azt tanácsolom, gyorsan tisztázd a pároddal, hogy mi merre mennyi, és költözzetek össze (az albérlet a legjobb), mert amíg mamuci hatósugarában van, addig véged, előbb utóbb megtalálja, hogy mi a gyenge pont, ahol ki lehet kezdeni a kapcsolatotokat.

2016. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Ha lelki dolgokban már száz százalékban rommá manipulálta, akkor azon a távolság csak minimálisan fog segíteni, hiszen a problémaforrás -az, hogy nem tudja kezelni az anyját - nem szűnik meg. Ezen dolgoznia kell, mert ha pl később gyereket fogtok vállalni, ezt a dependens személyiségmintát fogja továbbadni.
2016. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!