Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok vele szakítani, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok vele szakítani, de így nem fog közöttünk sokáig működni a dolog, hogyan lehetne orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerem a barátomat, ez idő alatt nagyon sokat beszélgettünk, élőben is, interneten is, telefonon is, és én már úgy érzem, hogy nem tudok neki mit mondani.

Sokat jártam régebben bulizni, mentünk erre-arra a barátokkal, családdal ennek ellenére még sincs olyan sok izgalmas, vicces vagy csak említésre méltó sztorim, hogy még hónapokon keresztül tudjam mesélni neki, hogy mi történt régen. Vele ellentétben! Vele rengeteg dolog történt és most is sokat jár mindenfelé, még az én barátaim nem érnek rá arra csak hetente egyszer, hogy együtt lógjunk, így nem nagyon megyek sehova, semmi érdekes nem történik velem.

A párommal ugyan szoktunk kirándulgatni, sokat filmezünk, csinálunk ezt-azt, de ezekről mit beszélgessünk?

Több volt barátommal is azért szakítottam, mert kínosnak éreztem, hogy semmit nem tudok nekik mondani és inkább kiléptem én a dologból, mielőtt ők vágták a fejemhez, hogy unalmas vagyok és legyen vége.

Ezzel a fiúval viszont nem akarok szakítani, mert nagyon jó hozzám és nagyon kedvelem, de félek, hogy ő is rosszul érzi magát miattam, mert hogy unalmas vagyok, és hamarosan lapátra tesz. :( Szerencsére ő sokat beszél, de azért nekem is kellene témákat felhozni (többször).


Volt már valakinek hasonló gondja?


2012. jún. 23. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A mai világban pár hét alatt kihűlnek a kapcsolatok mert midenki kötelezőnek érzi hogy témázgasson,a többi elvárást inkább le sem írom,szóval keress mást.
2012. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mással vajon nem lenne ilyen problémám? Itt nem a pasikkal volt a baj, hanem velem van. Azért kérdeztem, hogy én mit tudnék csinálni. Habár talán semmit. Csak nem akarok mindenre úgy reagálni, hogy "értem" vagy "aha, az jó". :(
2012. jún. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!