Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit ért udvarlás alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit ért udvarlás alatt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresek egy udvart és benne varrok.
2016. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Utána termeszesen ások is.
2016. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
kamuzok szépeket hogy az ágyamba kössön ki randizás időszakba:)))
2016. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Megjelenek egy BMW-vel. Többet mond minden szónál.
2016. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"kapudon kopogtatok, aztán meg dörömbölök"
2016. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat is athatnátok!!
2016. ápr. 18. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis válaszok :D


Na hogy valaki komolyan is vegye: a kezdeti tapogatózás, ahol sokat beszélgetünk egymásról és magunkról, hogy minél jobban megismerhessük a másikat. Eközben programokra, kirándulni járunk, meglepem valami sütivel, virággal. Azon vagyok, hogy azt a formámat mutassam, amitől a lány úgy gondolja, kellek neki. Persze ehhez az is kell, hogy a lány is kelljen nekem.

A közös programok és apró meglepik a kapcsolati hivatalos kezdete után sem maradnak el ám! Egy idő után persze ritkábbá válnak, de sosem tűnnek el. Én nagyon szeretem a közös programokat ^^ S nem csak a mainstream randizósakat.


Valami különbség mégiscsak van az udvarlás és a kapcsolat között. Talán azt lehet mondani, hogy míg az udvarlásnál a kampány megy, addig a kapcsolat már egy biztonságos helyzet. Az udvarlás alatt azon vagyok, hogy elérjek valamit (a kapcsolatot), a kapcsolat alatt meg azon, hogy minél jobb legyen.


24/F

2016. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én arról tudok nyilatkozni, mit tapasztaltam/tapasztalok a párom részéről:

-Romantikus programok (pl. első randin arborétumba vitt)

-Sok beszélgetés

-Apró meglepetések, ajándékok (nem az érték a fontos, hanem a gesztus)

-Bókok, elismerő szavak

-Spontán érintések, simogatás, ölelés


Szerencsére ezek nálunk az elején is megvoltak és azóta sem szűntek meg.

2016. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ami a mai csajoknak kell, az az, hogy odamész, jó mély hangon az arcába büfögöd:

"Szia csibém! Csak hogy tisztázzuk, a farkam húzza le a hangszálaimat, és mivel nagyon csini vagy, szúrnám a fosódat!"


Ez a mai nők 99%-nál egyenes út az ágyba. Miért?

Mert:

- laza, bunkó vagány srác vagy, aki max egy szexet lát a nőben, de ugye a nők imádják az olyan pasikat, akiért harcolni kell, hogy vele maradjon

- egyből célzol rá, hogy igenis lesz mivel kielégítened, mert méretes cerkád van

- tudtára adod nyíltan, hogy bejön neked, ergo mersz lépni

2016. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Udvarlás, mikor nem a bugyimat akarja ostromolni, hanem a szívemet. ;)

Amikor a másik örömöt akar okozni, csak hogy mosolyogni lásson. Bókok, kedvesség, udvariasság, előtérbe helyez.


Párkapcsolatban azt értem alatta, mikor kimutatja, hogy szeret. Vagy mikor én mutatom ki az érzelmeimet. Akár egy kis apróság is elég, pl. a kedvenc sorozatom legújabb részét letölti, mire hazaérek, és együtt megnézzük.

2016. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!