Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk, férfiak és nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, férfiak és nők! Ti hogy álltok a párkapcsolati dolgokban jelenleg?

Figyelt kérdés

Ha régebben elképzeltél vagy elhatároztál valamit, ahhoz képest most hol tartasz az életben párkapcsolati témában?


Én például valahogy úgy terveztem anno, hogy 26-28 éves koromra már meglesz az első gyermekem. Ahhoz képest most 26 vagyok és jelenleg még barátnőm sincsen. Innen nézve már nem látom annyira reálisnak a dolgot, hogy 28 éves koromig nekem gyerekem is legyen, mivel arra fel is kell készülni mindenféle téren.


2016. ápr. 19. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Két felnőtt gyerekem van, szóval a terveimnek ez a része bejött. Viszont évek óta egyedül élek, tehát jelenleg sehogy sem állok kapcsolat terén.
2016. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, 1-2 év múlvára terveztem az utódot, de az se baj ha 3 év lesz belőle :D a többi dolog eddig sínen van
2016. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2 barátnőm volt, úgy hogy 18 éves koromig egy kocka voltam aki nem beszélt lányokkal és a haverjai is csak ilyenek voltak, mondhatnám egy szűznél többet elértem 22 éves koromra, de közel se annyit mint amennyit szerettem volna, 2 ujjamon megtom számolni a szexuális együttlétek számát amit átéltem.
2016. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23 évesen még a csókig se jutottam el. Mindig is ilyen magamba fordulós gyerek voltam, aki nem tudta volna elképzelni -miután a gyerekkori szerelmeim is elutasítottak-, hogy valaha is szeretni tudja valaki. Az évek alatt ebből jó kis komplexusok lettek. Nem hogy gyereket, de még a saját jövőmet se látom. Minden másnap megakarok halni, ki tudja mikor jutok el arra a pontra, amikor tényleg megteszem. De aztán ki tudja... 16 évesen is azt hittem, hogy nem fogok 23 éves koromig élni, mégis itt vagyok. Most is így gondolom.
2016. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
én tizenéves koromban mindig úgy képzeltem,hogy a szex a felnőttek dolga és 24 évesen láttam magam szexelni a lelki szemeimmel.. na ez kb. be is jött mert 21 évesen lett barátom és 23 éves koromban kezdtem el szexuális életet élni szóval eleget tettem az elvárásaimnak.. és ezzel ki is fogytam, a többi nem lényeges
2016. ápr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 opened paradise ***** válasza:

Én mindig is annyit terveztem,hogy egy lánnyal egy életre. Gyereket nem igazán szeretnék. De azt sem,hogy "kiéljem" magam. Emiatt sajnos olyankor is maradtam kapcsolatban,mikor már nem kellett volna.

Most lassan két hónapja vagyok a barátnőmmel,de ő is ilyen típus,úgyhogy reménykedek.

2016. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Pont ahogy elképzeltem. Van fix párom, és ő se tervez gyereket. Mind a kettőnknek van saját lakása, van egy közös is. 25L 39F
2016. ápr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

14 éves koromban elhatároztam, hogy fiatal koromban mind a két végén égetem majd a gyertyát (16-21 éves koromig)

Utána úgy gondoltam megállapodok 17 évesen összejöttem azzal a lánnyal akivel ha tehetem még egyszer összefogok mert lehet benne találtam meg a másik felem vele jártam 2,5évig.

tehát pont abban az időben amit a "kiélésre" terveztem. Most itt vagyok és meg tanultam hogy semmit nem szabad előre tervezni mert semmi sem biztos 25évesen feleséget gyereket akartam. Ma örülök ha találok egy normális lányt akivel tudom élni a fiatalságom.

2016. ápr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én kb. 25 éves koromra terveztem a gyerek dolgot, 21 évesen már van egy kislányom. Kettőt szerettem volna, már nem tudom szeretnék-e mégegyet. Évekig voltam együtt azzal akivel az életem szerettem volna leélni. Szép volt jó volt, de vége lett, kiszerettem belőle - de azért jóban maradtunk, és ő szeret még...

A jelenlegi szerelmem meg egy platón van :D :( Már nem tervezek, ahogy alakul, úgy alakul. Persze nem szeretnék a macskáimmal meghalni, főleg hogy nincs, és nem is szeretem a dögöket :D

2016. ápr. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát, én kb 23-24 éves koromra terveztem a házasságot, rá 1-2 évre gyereket. Borzalmasan irreális elképzelés volt. Viszont van egy párom, aki szeret, és már házasságon, gyereken gondolkozik (kb 5 éven belül). Én meg...nem tudom. Fiatalnak érzem magam egy gyerekhez és túl felelőtlennek. Aztán ki tudja, majd alakulnak a dolgok, már nem tervezek semmit.

25/n

2016. ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!