Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló pasik! Hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló pasik! Hiányzik Nektek ez a sok párkapcsolati probléma és nyűglődés, amit nap mint nap itt olvastok a gyakorikerdeseken?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor sokan azért kínlódnak, hogy barátnőt szeretnének. Igen, jó, ha az embernek van egy barátnője, HA JÓL MŰKÖDIK a kapcsolat.

De amikor csak a problémák jönnek sorra, levisz az életről. Már az is, ha más emberek párkapcsolati viszályait olvasom.


2016. jan. 19. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyilván senki sem a problémákat szeretné,és ha a két fél tud normálisan kommunikálni egymással,akkor nem lesz fele ennyi probléma sem.

Csak nagyon sokan beszélni sem beszélnek egymással meg dolgokat,úgy tényleg nehéz és sok probléma adódhat.

Igen,szerettem volna barátnőt sokáig,soha nem jött össze.

Mára már nem érdekel az egész,ha ennyire nem akarja a sors és az élet,hogy legyen valakim,akkor nem lesz...

24/F

2016. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint mindent meglehet beszélni normálisan.Engem az zavar hogy amíg én nem találok senkit , addig más talál magának barátnőt de eközben megcsalják,hazudnak nekik és még lehetne sorolni , de azok akiknormálisak , azok meg nem találnak párt maguknak.
2016. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez elég ostoba teória!

Hány éves pasi vagy?

2016. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hát, most ennyi erővel dőljek a kardomba, mert más nőknek problémája van a kapcsolatával? Egy 7 éve jól működő kapcsolatom van, ami sokmindent kibírt már. Szóval más problémája nem lesz reprezentatív az én életemre nézve.
2016. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem fogja gyakori kérdéseken azt leírni, hogy egy fergeteges hétvégét töltöttünk egyet Párizsban, irigyeltek érte? Vagy hogy milyen jó volt a wellness hétvége, vagy a romantikus vacsora, milyen jól sikerült az évfordulónk, vagy megkérték a kezemet repdesek a boldogságtól stb...


Azért jött létre az oldal, hogy a felmerülő kérdésekre választ kapjanak. Ha minden jól működik, arról senki nem ír kérdést minek... Tehát ide csak az ír kérdést általában, aki épp egy rossz kapcsolatban van, megcsalták és hasonlók.


Én is most minek írjam le kérdésben, hogy milyen boldog vagy, várom a vasárnapi közös gyógyfürdőzést egy kiadós pizzázással???

2016. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös jól beszél,ment a zőld
2016. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ide csak problémákat irjak ki az emberek ahogy utolsó is írta. A rossz mellett rengeteg jó is van egy kapcsolatban.
2016. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3.


Ez nem teória. 23.


5.


Ebben igazad van. Igazából a kérdésem a viszonylag frissen szakítottaknak szólt (csak nem írtam körül pontosan), akik hasonló szarakodásokat éltek meg a kapcsolataikban és nem vágynak egyből egy újabb nőre, egyedül akarnak lenni határozatlan időre.

2016. jan. 19. 12:10
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Többször is feltettem már korábban ezt a kérdést, hogy amelyik férfitársam annyira vágyik párkapcsolatra, vajon tényleg beleférne az amúgy nyugodt kis életébe az összes gond, nyűg, miegymás. Olyankor azért többen elgondolkodnak, hogy végül is nem. :D Sem financiálisan, sem érzelmileg, sem lelkileg, sem sehogy nem éri meg a párkapcsolat macerája. Több a hátrány, mint az előny.


#5: Ja, ide GYK-ra nem írják ki, maximum kiteszik Facebookra. Aztán pont az ilyen önmarketingelő nőcskék váltogatják félévenként a hapsijukat. Álcaboldogság. :D


#7: Igen? Mi? Soroljátok már fel, olyan kíváncsi lennék rá, milyen pozitív velejárója lehet egy párkapcsolatnak.

2016. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Figyelj, ha értelmes nőt fogsz ki, akkor nincs ám annyi nyűglődés a kapcsolatban, mint amilyen kérdések itt szerepelni szoktak. Ismétlem, ha értelmes partnert keresel és nem éred be akárkivel.
2016. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!