Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki sokat szenved élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki sokat szenved élete során párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de már annyit szenvedtem párkapcsolat téren, pedig 3 kapcsolatom volt mindössze. Még most sem találtam meg az igazit...

Ti mennyit szenvedtetek, míg megtaláltátok a párotokat?

Vagy akik még nem találták meg, eddig sokat szenvedtetek?



2016. jan. 25. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nálam nem szenvedett senki jobban, vagy legalábbis kevesen. Ha ismernéd a történetem, hálát adnál a tiedért :)

L

2016. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 komoly hosszú volt. Az első 4 évig tartott. Az volt az első, mellettem akkor volt neki több nője, volt akit el is jegyzet, no comment kategória, a másik az exéért rajongott, hozzá hasonlított, a mostani mindet felülmúlja a sok idióta gyerekes hülyeségével, azon gondolkoztam, jobb lenne egy idős, 50 év körüli férfival, aki már nem gyerek.
2016. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd a történeted első :)
2016. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
az a baj, h 5 millió lelkibeteg országa vagyunk. Szenvedünk az emberi kapcsolatainkban, mert ezt látjuk otthon h anya meg apa is kínlódik egymással és senki nem tanítja meg nekünk, h másképp is lehet, mert nekik se tanította meg senki... :( A mi feladatunk lépni és gyógyulni, h ne ezt adjuk tovább...:(
2016. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten keveset szenvedtem. Későn "kezdtem", volt egy majdnem egy éves kapcsolatom, rossz volt, vége lett, de nem volt az a nagy dráma, tragédia, nem mondanám szenvedésnek. A mostani egy éve tart, és életem legjobb éve volt, szép jövőt jósolok a kapcsolatnak, mert úgy látom, mindketten jól kezeljük a problémákat és aktívan teszünk érte, hogy működjön.


Amúgy meg aki folyamatosan szenved, az valamit rosszul csinál. Én nem vagyok hajlandó szenvedni. A problémákat kezelni kell, és vannak rossz időszakok, de attól még az örömnek és boldogságnak kéne bőven túlsúlyban lennie. Különben nem éri meg az egész.

2016. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is három kapcsolatom volt, a legutolsó nem volt egy leányálom de meg az is oké volt.

De mar bocsánat, de hánynom kell ettől az önsajnálato mentalitástól, ki szenvedett többet verseny, csak gratulálni tudok. Mindenkinek meg van a lehetősége arra, hogy döntsön az élete felől. Inkabb talán azon kellene elgondolkodni, hogy lehettel egy szerencsétlen lúzer, akivel meg a sz.rt is meg lehet etettni, ha cukrospapirba van csomagolva. A Csernus mondta az egyik előadásában a gyáva embereknek nem jár a boldogság.

2016. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.: Ha hanyni tudsz, menj ki a wcre. Egyebkent meg sokszor nem mi valasztjuk meg valaminek a kimenetelet es azt hazudniagunknak hogy mi aztan boldogokm vagyunk, onmagunk becsapasa
2016. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
pedig igaza van.... nem siránkozni kell, hanem változni...
2016. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha te vagy az átvert/ a sértett?
2016. jan. 25. 16:03
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
akkor is. Tudod Csernus mondta, szintén nagy igazság: mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit hagy, h megcsináljanak vele
2016. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!