Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rideg, gonosz nő lennék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rideg, gonosz nő lennék, ha kiábrándulok belőle, csak mert nem elég okos? 26L

Figyelt kérdés

Az elején is tudtam, hogy manipulátor. Ahogy megismerem, rájövök, hogy egy lépéssel mindig előrébb járok, mint ő, agyilag. Megpróbál manipulálni minden embert maga körül, játszmázik napi 24 órában, amikor szembesítem vele, hogy tudok a "terveiről", váratlanul éri.( Egyébként jólelkű.)

Teljesen hülyének néz, nem csak engem, mindenkit. Úgy érzem itt meghalt a tisztelet kettőnk között, egyre kevésbé férfias a szememben.

Ha szükségét érzi,a másik ember gyengeségeit használja fel ellene. Úgy gondolom, ilyet gyáva, jellemtelen, nagyon-nagyon buta férfi tesz. Kiábrándulok belőle lassan.

Vagy bennem van a hiba?


2016. ápr. 19. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Manipulátor, de jó lelkű? :D
2016. ápr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján nekem is kiábrándító az illető. Nem hiszem, hogy benned van a hiba. Mintha az egyik itt ismerkedő srácot írtad volna le. 20 éves, munkanélküli, se végzettsége, se semmije, és okoskodik már az első üzenetben.
2016. ápr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Ha a tisztelet kihalt, akkor ennek annyi.

Egy játszmázós ember sose jó.

2016. ápr. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Lapát.

Azonnal.

2016. ápr. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Csak a parodrol irtal infokat es azt kerdezed hogy te rideg gonosz vagy-e?

Ebbol maximum annyi latszik hogy a parod nyomi.

2016. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Haja, mennyivel jobb lenne a helyzet, ha ugyanolyan számító, manipulatív, kihasználós, emberek gyengeségeiben vájkálós pasi lenne, de mellé egy igazi szuper-intelligencia, aki mindig lépéssel előtted járna, és folyamatosan manipulálna, kihasználná amit csak lehet, a tervei mindig megvalósulnának, és ennek Te és más emberek lennének a folyamatos áldozatai, hülyének nézne, és lássuk be igaza is lenne, mert hozzá képest hülye lennél.


Akkor bezzeg szeretnéd, és felnéznél rá?

2016. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Inkább te tűnsz manipulátornak, ráadásul leírsz egy csomó fogalmat, amiknek semmi közük egymáshoz. Tul. képpen nem is tudom, meg értem, mit akarsz evvel a kérdéssel kihozni.

De ahogy írsz róla, ilyen stílusban egy gyűlölt emberről szoktak, szóval már nem elkezdted a kiábrándulást, hanem rég túl vagy rajta. Azonkívül amilyen módon írsz róla, nem csodálkozom, hogy ilyen oldalát megmutatta neked...

2016. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"a másik ember gyengeségeit használja fel " - ez nem butaság, gyenge jellem. Én nem szeretnék ilyen emberrel semmiféle kapcsolatban lenni.
2016. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, idővel majd szépen megtanulod, hogy már eleve olyan társat válassz, akinek a személyisége megfelel neked. Ehhez kell némi ön- és emberismeret, amit sajnos sokszor csalódások sorozata révén lehet csak elérni.


Egyébként függetlenül a nem túl szimpatikus személyiségvonásoktól: én a magam részéről ismerem már magam annyira, hogy tudjam, átlagon felüli intelligenciájú férfihoz tudok csak hosszú távon vonzódni. Nyilván az elutasítottaknak ez rosszul esik, de hosszú távon azt gondolom, mindenki jól jár, hiszen nem jutunk el addig, hogy kiábránduljak, ha bele sem megyek a kapcsolatba. Én már eleve így kerestem (és találtam) társat. Elvártam, hogy partnerem kiemelkedően okos és művelt legyen, így hosszú távon is tudom tisztelni.

2016. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!