Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok/tulajdonsago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok/tulajdonsagok, amivel egy ferfit meg lehet tartani (kesobbi hazassagra es csaladalapitasra)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül a nőtől függ, hanem attól, hogy milyen példát mutattak neki gyerekkorában.

De ha a nő tulajdonságaira vagy kíváncsi nyilván megértés, nyitottság, fantázia, hajlandóság megújulni, hogy ne legyen unalmas, humorérzék és szorgalom. MOst hitrelen ezek jutottak eszembe.

2016. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan furán hangzik... mintha alárendelt lennél és küzdened kell érte.

Egy kapcsolat akkor működik jól hosszútávon, ha a két fél jól kiegészíti egymást. Persze, nem hátrány, ha tudsz főzni, gondoskodó és házias vagy, van fantáziád és igényled is néha, hogy felpezsdítsd a szexuális életet a pároddal, és fontos, hogy ne legyél paranoid, vagy gyakran és indokolatlanul hisztis. Ha néha van időd magaddal foglalkozni (edzés, barátok, hobbi), akkor bőven jó vagy.

2016. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valamilyen szinten mindket felnek kuzdenie kell a masikert :) Ha meg nem teszi a no akkor olyannak van elkonyvelve akinek termeszetes a kapcsolat es nem tesz erte semmit.

Koszi a valaszokat

2016. ápr. 19. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mivel a férfiak számára egyre kevésbé vonzó a házasság, mint cél(lassan már a nőknek sem).Ezen az oldalon is lehet elég gyakran olvasni, hogy részükre ugyan miért lenne jó a házasság?Féltik a függetlenségüket, vagyonukat stb.Tisztelet a kivételnek, de az egyre kevesebb.
2016. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyanra ertettem aki csaladot szeretne es gyerekeket. Vannak meg ilyen ferfiak :)


Igazabol a kerdest azert irtam ki kert tudom hogy a parom velem tervezi a jovot es szeretnem megerositeni ezt az egeszet mert nagyon szeretem

2016. ápr. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!