Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mik voltak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik voltak azok a tulajdonságok, ami miatt a férfiak titeket választottak egy másik lánnyal szemben? 22L

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 23:54
1 2
 1/14 Clark Kent.. ***** válasza:
Neked is sok eszed lehet, ha a lányoktól kérdezed ezt.
2016. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hidd el csajszi, legtöbb esetben ez nem derül ki (vagy nem azonnal), miért pont ő kellett és nem más.
2016. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Én tudok főzni, mosok, takarítok, az esetleges gyerekeket is szívesen nevelném majd otthon, míg a férjem dolgozik, szerintem minden férfinek szüksége van egy ilyen nőre, ebben rejlik a sikerem. :)


24/N

2016. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fiúk is válaszolhatnak :)
2016. febr. 13. 00:19
 5/14 anonim ***** válasza:

A legfrissebb exem: mert tepertem mint állatt. A kitartásom hozta meg a sikert, és hogy folyton szexelni akartam vele.

A vörös félisten: lelki társak voltunk. (Mondjuk ő fiúkkal szemben választott engem. Ugyan már, ne legyél ilyen kirekesztő..)

A zöldszemű szexisten: nem tudom mit látott bennem, kell, hogy mindig oka legyen, hogy miért választunk valakit? Amúgy tetszett neki a stílusom. A rockerség, a nyersség, a bolondosság, igazából mellette voltam az, aki a leginkább szeretek lenni. Őszinte, nyílt voltam vele. Szabad voltam. Mellette el tudtam engedni magam.

A szexisten öccse (ő volt előbb): a furcsaságom, a szokatlanságom, tetszett neki, hogy folyton megleptem. Merész voltam. Úgy szedtem fel, hogy odamentem hozzá egy kisebb baráti társaság jelenlétében, és lesmároltam, hogy lekoptassam az exemet.

Az ex akit lekoptattam: fogalmam sincs, a tizes éveink elején jártunk (11-12), ki emlékszik már arra? Jól néztem ki, és csajt akart, én meg pont kéznél voltam, vagy tudom is én. Jókat hülyültünk együtt.

2016. febr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3as:Gratulálok.
2016. febr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy érzelmi kapcsolat nem csak ennyin múlik.

Tegyük fel, hogy az egyikkel ragyogóan kijönne, megvan benne minden, amire vágyik, csak épp a lényeg hiányzik, a szerelem, vagyis legalább annak a szikrája.

A másikhoz meg jobban kötődik, de elviselhetetlennek tartja a természetét és nem sokat tud vele kezdeni, mert elbeszélnek egymás mellett.

Ilyenkor bármelyiket választhatja, attól függ, éppen mit tart fontosnak, mivel hajlandó megalkudni. De aztán az is lehet, hogy inkább keres egy harmadikat.

2016. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak az egyik exemről tudom biztosan, hogy velem együtt több lánnyal is ismerkedett, randizgatott, és végül mellettem kötött ki, de azt nem mondta, hogy miért.


A vőlegényem nyitott volt az ismerkedésre bárkivel, amikor találkoztunk, neki is volt több lehetséges nő a láthatáron, de egyik sem volt komoly. Én mutatkoztam a legkomolyabbnak mindközül (bizonyíték azóta is, hogy nemsokára házasodunk), de esetünkben én voltam az, aki elhagytam egy pasit (ugyanazt, akit először írtam) miatta, neki nem volt nagy választás.


Korábbi exekről nem tudok ilyen infókat, és így nyilván az orromra se kötötték, hogy milyen kvalitásokkal nyertem egy (vagy több) másik csajjal szemben.


Szerintem egyébként azért választottak engem a legtöbben, mert jól érezték magukat velem. Én egy ilyen kis pörgős, mindig nevetős, izgalmas, érdekes programokat csinálós típus vagyok (főleg a kapcsolat legelején, az ismerkedésnél), nyitottan állok a leghülyébb beszédtémákhoz is, és igazán elfogadó vagyok, mellettem nem kellett soha senkinek megjátszania magát, nyugodtan lehettek önmaguk, elmesélhették a legmélyebb lelki bánataikat és örömeiket is, szóval alapvetően pozitív, kellemes légkör vett körül minket mindig (plusz igencsak szeretek szexelni, ezzel sem vártam soha pár nap ismerettségnél tovább), és szerintem inkább ez az, ami a pasizási sikereimet okozta, esetenként akár más nővel szemben is.

2016. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt az a fajta, aki kb azért mert én hajlandó voltam.


A mostani párom egyrészt azért mert egyezik az értékrendünk meg "szép barna szemem van" (valamiért neki csak a barna szeműek jönnek be) az "aranyos" típusú lány vagyok (és mondjuk nem a "szexi"), okos; emellett szereti azt hogy fiatal korom ellenére elég sokmindent elértem (nehéz képzést fejezek be, csúszás nélkül, végig jó eredménnyel, közben dolgozom is), és persze én is házias, családcentrikus vagyok (a legtöbb férfinél ez valóban alap, de nehezen hiszem el, hogy ennyi elég lenne), csak én dolgzni is kívánok mellette.

2016. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párom kérdeztem erről. Ismert korábban, tehát tudta, milyen vagyok.

Azt mondta, hogy tetszik bennem hogy odafigyelek másokra, gondoskodó típus vagyok, emellett kedves és okos. És hát nem utolsósorban szépnek talál.


Korábbi ismerkedéseim során, amikor nem olyannal ismerkedtem, akit ismertem már korábban, a külsőm és a stílusom számított: szép arcom van és elfogadható alakom (igazából körte, de ezt szeretni szokták), emellett mindig nőiesen öltözöm, ami másnak a póló-farmer, az nekem a szoknya-blúz, vagy még inkább a kis egyberuha. Nem szoktam kipakolni magam, a szoknyáim is térdig érnek, a felsőimből sincs kint a mellem. Egyre több pasinak tetszik ez, mint a közönséges, mindent mutatós, feszülős ruhás stílus.

2016. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!