Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnának ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnának ismerkedni a barátnőmmel, ha komoly kapcsolatot szeretnénk, de buli egyikünket sem köti le? Mit ajánlanátok nekünk?

Figyelt kérdés

21 és 22 éves lányok vagyunk, nem túl tapasztaltak, sőt mondhatni egyáltalán nem, barátnőmnek régebben volt barátja de fiatal volt, nekem még nem is.

Bulizni eljárunk néha, de nem a mi világunk, ismerkedni még nem igazán sikerült ott...akivel meg igen, ő csak egyéjszakást akart és meg is mondta:) Na ez nekünk nem opció. Társkereső is előkerült, de az olyan zsákbamacska. Sok hobbink van, elég nyitott, energikus emberek vagyunk, bár sokat is tanulunk egyetem miatt. Járunk edzőterembe, ahol sok pasi van, de ezzel nem igazán volt szerencsénk. Az egyetemen se, mert ott meg mindenki "tanul"...akivel legalábbis én, ott próbálkoztam, az nagyon balul sült el. Fiú barátaink vannak, bár barátnőmnek több, nekem csak egy de ő csak barát.

Nyáron tervezzük, hogy komolyabban nekivágunk a dolognak, de igazából nem tudjuk, hol kezdjünk neki...



2016. ápr. 19. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem,miért képzelik azt egyesek,hogy komoly kapcsolatra úgy lehet szert tenni,mint pl 1 liter tejre. Ez nem olyan,hogy bemész egy helyre,és azt kapod amit kérsz.
2016. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Két fiatal lánynak nincs nagyon nehéz dolga, a figyelem könnyen jön, bár nyilván válogatni kell belőle. Az edzőterem és környéke nem rossz opció, ha nem jártok bulizni, menjetek egyetemi programokra, szoktak lenni sportnapok, szakhetek, vagy menjetek színházba, kiállításokra, kávézóba (akár az egyetemen is), könyvtárban.
2016. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Amúgy ja, az igaz, amit az első válaszoló mond. Nem igazán kell magatokat meg ezt az ismerkedősdit komolyan venni meg rágörcsölni, a fentebb leírt helyeken könnyű ismerkedni, de nem érdemes túlgondolni és ennyire rákészülni.
2016. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent együtt csinálnotok, az sem feltétlen vezet jóra, de semmiképp se erőltessétek. Egyrészt meg is látszik, másrészt az élet nem így működik, ahogy #1 is írta. Éljétek az életeteket, legyetek emberek között és előbb-utóbb alakul valami.


24/F

2016. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor úgy reménykedem, hogy nem kamukérdés :D Akár itt is lehet ismerkedni, nem muszáj direktben rögtön a tárgyra térni, lehet először csak simán beszélgetni, na meg mint mindenhol, itt is sok a gyökér, nehéz kiválogatni közülük a normálisakat. Ezekhez kell egy bizonyos fokú intelligencia, nyitottság és alkalmazkodókészség mindkét oldalról.


Btw srácként hasonló helyzetben vagyok. Nehéz áttörni a gátakat.

2016. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Az edzőteremben szerettem volna ismerkedni, mert számomra fontos az, hogy formás legyek, és ugyan nem várom el egy sráctól is ezt, de azért tetszik, ha hozzám hasonlóan izmos. Viszont valahogy senki se ideális onnan, több opcióm pedig nincs :( 21/L
2016. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez az oldal a legjobb erre a célra :)
2016. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2016. ápr. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!