Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megpróbálnátok komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok komoly kapcsolatot kialakítani olyannal aki ilyet tett?

Figyelt kérdés
Egy egykori középsulis osztálytársam került ilyen helyzetbe. Már három éve párkapcsolatban volt a csaj (a pasija szintén osztálytárs volt) amikor a 20. szülinapjára a szingli barátnői egy második bulit is szerveztek két nappal az "eredeti" szülinapi buli után amelyen csak az ünnepelt és ők vehettek részt, a pasiját külön megkérték hogy ne jöjjön. Néhány héttel később kiderült, hogy azért volt ez a titkolózás, mert vetkőzős fiút rendeltek, akivel az "ünnepelt" orális szexelt is. A pasija természetesen azonnal dobta. Ennek híre ment az egész környéken (egy kisvárosban történt) és azóta egy férfi se akar komoly kapcsolatot vele (másfél éve történt ez a dolog), a nőismerőseim mesélik hogy a csaj állandóan azért panaszkodik, hogy az eset óta csak egyéjszakás kalandokra kell a férfiaknak, senki nem tervez hosszú távra vele. Nekem sem kéne egy ilyen nő, nem tudnék megbízni benne egy ilyen után.

2015. jan. 19. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva : Nem.
2015. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt, az emberek nem változnak.
2015. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Leszopta a vetközőt.

Elmek csippendélnek b+.

Nem tudnék vele összejönni.

Amint kiderülne ilyet csinált, elmondanám neki, én ily lánnyal nem tudok együtt lenni.

Azonnal kiszeretnék belőle ha beleszerettem volna... Nagyon kiábrándító.....

2015. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Szó sem lehet róla!
2015. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem az olcsó termékeket :D Esélytelen, mint némának a szavalóverseny.
2015. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
eszem ágába se lenne, elveink, erkölcseink túlságosan különböznének.
2015. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a múltjában történt,de én nem tudnék összejönni vele..Ha elmenne megint egy ilyen buliba honnan tudom,hogy nem tenné meg újra..
2015. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen nem! egy ilyen sztori nagyon sokat elárul a nő jelleméről. passzolnám.
2015. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És a helyében nem csodálkoznék a kialakult helyzeten.
2015. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!