Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt mar olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt mar olyan hogy komoly kapcsolatban voltatok/vagytok?

Figyelt kérdés

Ami tenyleg jo , boldogok vagytok, kielegitenek, tervezgettek szoval minden teljesen oke de megis felre akartok/akartatok lepni, vagy meg is tettètek?

Kort is irjatok!

?



#Fèlrelèpès
2016. ápr. 20. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Kielégítő tartós kapcsolatom csak az első pár hónapban volt, ahol jól éreztem magam.


2-4 hónap után mindig előjöttek olyan problémák, hogy a lány nagyon beleszólt volna abba, hogyan élem az életem; elkezdte tervezni több évre előre a dolgainkat (pár hónap után) és sokszor aki tartós barátnőnek jó, annak szexuális gátlásai is vannak (az én esetemben)


De még nem mondanám, hogy sok tapasztalatom van. 3 lánnyal voltam tartós kapcsolatban (legalább fél év), pár másikkal kevesebb mint fél évig, és még rajtuk kívül szexeltem egy tucat lánnyal.

Szóval van még hova tapasztalatot szereznem.

23/F

2016. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Jobb az egyéjszakás kalandok,mert ha egy nő megérzi hogy szeretik akkor menekülésre fogja.Maga a női társadalom tette értékessé azokat a férfiakat, akik válgotatják a partnereiket. A női társadalom számára minden érték, ami Isten számára bűn, MINDEN!A nő számára az értékes férfi a bűnös férfi, mivel ő maga is bűnös.
2016. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző, a $zar tapasztalatok miatt még nem kéne általánosítani.


A kérdésre: Ehhez rohadt nagy féregnek, a társadalom legaljának kell lenni...

2016. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolso egyet ertek.

Koszonom a valaszokat!

Csak azert a kerdes, mert nem aggodni akarok mikor csalnak majd meg hanem tenni erte h ne kelljen vagyis bocsi, egyalatalan ne legyen indok rá. Mert sokszor hallom h az is hibas akit megcsalnak mert valszeg nem adott meg mindent stb..stb.DE sztem megiscsak a felrelèpő a hibas.mivel elobb megkellene probalni rendbe hoznI.es a megcsalasra szant energiat a kapcsolatba fektetni.. ha meg ugysem megy akkor szakitanj

2016. ápr. 20. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 13:40


itt a gyakorin jellemző hogy mindenki mocskol mindenkit,se baj mert nem ismerik egymást..

2016. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a felrelèpő a hibás"


ilyenek vannak nőkbe is bőven

2016. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4:

Te is csak egy nő vagy (a rossz értelemben) és csak a saját gondolataidat megerősítő kérdésre vártál.


Tudod a barátnőm állandóan azt mondta, hogy ő megadott nekem mindent és szerinte ki volt nyalva a seggem (átvitt értelemben), mégsem akartam vele együtt maradni.

Mindeközben pedig nem szopott le, nőhöz képest és az átlaghoz képest elképesztően akaratos volt és ahhoz képest hogy pár hónapja voltunk együtt, az 5-10 évvel későbbi jövőnket tervezte.

Tudod csak mert egy nő azt érzi hogy mindent megad egy férfinek, a férfit is meg kellene kérdezni arról hogy ő mindent megkap-e, amit akar. Adhatok én is egy nőnek olyan dolgokat, amiktől úgy érzem ő mindent megkap tőlem, de ha mégsem azokra vágyik igazán amiket én adok neki, akkor baszhatom.

2016. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: Tudod, mi a legnagyobb baj?

Hogy sokan képtelenek kinyitni a szájukat. Puffognak, duzzognak, elvárnak ezt-azt, de úgy, hogy a másik találja ki, mert a kommunikációhoz már diploma kell...

Te beszéltél a barátnőddel a problémákról? Elmondtad neki, mi zavar?

2016. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
En nem kell kerdezzem. Magatol mondja h mindent megadok, minden teren kivan elegitve. Jol lakik itthon..
2016. ápr. 20. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
ha azt hiszed, h attól, h mindent megkap sose nem fog megcsalni, akkor álomvilágban élsz, ha hajtja a vére, vagy olyat fogtál ki, akkor megkaphat bármit tőled, akkor is meg fog csalni. Ezzel csak azt akarom mondani, h nem mindig a másik fél tehet a megcsalásról, ha olyat fogtál ki, akkor lehetsz te a legjobb nő/férfi a világon, akkor is megcsal. (ez az opció úgy látom nem merült még fel)
2016. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!