Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod kedvéért vennél fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod kedvéért vennél fel milliós kölcsönt a nevedre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem .
2016. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Felvenném, aztán meg lelépne, én meg fizethetek. A magam kedvéért sem szívesen veszek fel hitelt, csak ha nagyon muszáj nem,hogy más kedvéért.
2016. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy nem...

Aztán a végén a "párod" lelép, te meg ott maradsz a törlesztőkkel, és a bankot ku.rvára nem fogja érdekelni, hogy a pénzt nem te költötted el.


Az a helyzet, hogy egyáltalán nem vennék fel neki hitelt az én nevemre, még 50 ezret sem.


Támogatom, segítem, elfogadom ha most spórolni kell és ő pl. egy pizzát se tud megengedni magának (meghívom én, vagy én se eszek), de ennyi.


10 év házasság után a férjemnek se tenném meg ugyanezt.

2016. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem, biztos, hogy nem. Ilyen téren főleg nagy összeg terén anyámon kívül másban nem bízok.
2016. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én hűlye felvettem. 300ezret. Soha többet. Lelépett rá fél évre ,a lányunk még megsem születet,most két éves és nem is látta. Viszont sok gyerektartást ítélt a bíroság.
2016. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem!
2016. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Én csak annyit mondok erről, hogy akinek van esze az sosem kér kölcsön se banktól, se uzsorástól, senkitől sem szabad kérni, mert eladósodik az ember. Szóval én senkinek a kedvéért nem vennék fel kölcsönt. Az én anyám több milliós tartozást csinált még 2005. nyarán az OTP-nél, azóta jelzálog van a házunkon és alig van pénzünk, szóval rossz lépés volt ez anyámtól is, amit már párszor meg is mondtam neki, hogy, ha esze lett volna, akkor banktól sosem kért volna egy fillért se kölcsön. Szóval ennyit erről. Én előbb mennék önszántamból az utcára csövezni, mint sem, hogy adósságokba verjem magam, mert csövesnek lenni jobb szerintem, mint nyögni a banki hiteleket egy életen át.
2016. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem, előbb költözöm ki egy barlangba és legelek füvet a mezőn, minthogy kölcsönt vegyek fel.
2016. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Csak az én nevemre semmilyen hitelbe és kölcsönbe nem mennék bele más ember kedvéért. Ha közösen vennénk fel, az sem mindegy, mire. Pl. lakásra igen, de csak megosztva, tehát ne csak én legyek az adós, hanem ő is. Minden másra lehet enélkül is gyűjteni vagy lehet kevesebbel is megelégedni. Pl. autóból lehet venni használtat, műszaki cikkekre lehet várni és gyűjteni. Hitelkártyát nekem nem tudnak eladni.


Szóval nálam ez összetett kérdés. Mire kellene, és megosztva lennénk adósok vagy azt akarná, hogy csak én legyek.

2016. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noren1989 ***** válasza:

NEM. Ha lenne, akkor sem.

26/F

2016. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!