Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lenéznétek emiatt egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lenéznétek emiatt egy nőt?

Figyelt kérdés

40 éves, három gyereke van, mindhárom más apától. Az első gyerek egy egyéjszakás kalandból született, sosem volt rá kíváncsi az apa. A második már egy hosszabb házasságból, de az is véget ért. Ez az apa viszont rendszeresen fizet a gyerek után, és találkozik vele. A harmadik egy kapcsolatból született, de egy évvel a gyerek születése után az apa lelépett, nem is sűrűn érdeklődik a gyerek után.

A legnagyobb gyerek már külön él, de a másik kettőt egyedül neveli a nő.

Ha mondjuk megismerkednétek egy nővel, akinek ez az előélete, ti lenéznétek miatta? Vagy mi a véleményetek róla?


2016. ápr. 20. 14:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Arra gondolnék,hogy ez a nő valamit nagyon elront,hogy senki nem marad mellette. Nem a 3 apa az ijesztő,hanem hogy 3 kudarc.
2016. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
20%
Bármiben lefogadom, hogy az említett nő nem a diplomás értelmiség 20%-hoz tartozik, hanem a proli 80%-hoz.
2016. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Diplomás, mérnök, ha már itt tartunk :)
2016. ápr. 20. 14:55
 4/38 anonim ***** válasza:
6%
3 apától 3 gyerek? Néhányszor megdugni még biztos jó, ha jól néz ki.
2016. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
29%
Persze, diplomás mérnök. Én meg a Stephen Hawking vagyok.
2016. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az ember magánélete miért lenne egyenes arányosságban a szakmai dolgaival.
2016. ápr. 20. 15:01
 7/38 anonim ***** válasza:
18%
Nem a szakmai dolgaival, nyulambulam, hanem egyszerű tény, hogy az alacsonyabb iskolázottságúaknál gyakrabban fordul elő a fent leírt példa, vagyis három gyerek három különbőző férfitól.
2016. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Tessék, akkor egy kivétel.

Nem rólam van szó, miért mondanék mást?

2016. ápr. 20. 15:04
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

#2 tehát akinek nincs diplomája,az már proli?Aki itt igazán tudatlan,az pont te vagy.Rengeteg olyan embert ismerek,akinek nincs diplomája,mégis nagyon intelligens és tisztességes.Csak mondjuk őket nem támogatták volna a szüleik a továbbtanulásban,ezért nem volt rá lehetőségük,hiába szerettek volna.Semmi köze a diplomának ahhoz,hogy ki mennyire értelmes,az érzelmi intelligenciához meg aztán végképp semmi köze.Ne legyél ilyen szűklátókörű.


Kérdező,egy normális ember nem fog a múltad alapján elítélni,hanem először megismer és utána alkot véleményt:) Abból,hogy volt 2 válásod,még semmire nem lehet következtetni.Vannak,akik életük végéig házasok maradnak,de közben csalják meg lehordják egymást mindennek.

2016. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
13%

Hát pedig de, a felsőfokú oktatás ugyanis új világokat nyit meg az ember előtt, olyan szintre emeli a tudását, olyan látásmódot ad, amely középiskolás fokon nem érhető el, ahogy ezt József Attila is megírta. Azt, hogy a diploma nem minden, a nem-diplomások szokták mondani, mert savanyú nekik a szőlő, hogy nekik nincs.


Az is egy bődületes baromság, hogy csak annak lehet diplomája, akit a szülei támogattak. Én gyakorlatilag árva gyerek voltam, szakmunkásképző után, munka mellett érettségiztem - mert nem akartam olyan bunkó, proli maradni, mint a többiek a szakmunkásképzőben - , majd szintén munka mellett diplomát is szereztem, mert nem akartam olyan bunkó, proli maradni, mint a többiek a gimnáziumban.


Én már kizárólag értelmiségi körökben mozgok. Itt is van számtalan embernek gyereke, de egy olyan történetet sem hallottam, hogy jobbról, balról, három gyerek nyóc apától. Érdekes módon ilyen sztorikat mindig csak a prolik köreiből hallok!

2016. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!