Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok lenéznétek 1 fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lenéznétek 1 fiút azért mert régi telefonja van és ez kizáró ok lenne nálatok hogy járjatok vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, hogy kinek milyen a telefonja (legalábbis nekem nem) :) Tőlem aztán lehet tégla telód is, ha szimpatikus vagy és van kisugárzásod!


Üdv! ;)

2012. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Macs1209 ***** válasza:
100%

Pasiként: Az ilyen nővel ne foglalkozz. Én is régi telót használok, sőt, általában nem kocsival megyek, nem villo-

gok, mert azt szeretném, ha magamért szeretnének meg.

(pedig van iphone4s is, de nem akarom, hogy a csaj a te-

ló alapján döntsön :D )

2012. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány csak azért utasít el, mert régi a telód, akkor jobb is, hogy nem jössz össze vele... elég felszínes lehet egy olyan csaj.
2012. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

lol... van egy jó pasi de nem jársz vele mert régi telója van, vagy nem érintőképernyős... hová fajul a világ..


kitérdekel hogy milyen telefonja van

2012. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tetro ***** válasza:
hány éves vagy? ha ezt a kérdést feltetted, akkor te még úgy se keresed meg a pénzt saját telefonra, szóval tök mindegy :)
2012. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Dehogyis! Akkor inkább meg sem mondom, nekem milyen van lány létemre :P. Még vénlány maradok miatta.
2012. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lol nekem egy 8 éves Nokia 6610i-m van :-D Akkor ezek szerint ezért nincs csajom?
2012. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

naná nogy nem járnak olyannal akinek régi a telefonja

[link]

2012. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
ha nincs rajta fészbuk,és legalább mp3 csengőhang akkor biza szóba se állok veled
2012. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a lányt nézem le, aki a régi teló miatt lenéz egy fiút.
2012. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!