Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder, Twoo, Badoo, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Twoo, Badoo, és hasonszőrű társaikról van e valakinek releváns tapasztalata?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom és sajna rengeteget dolgozom, sokszor hétvégén is, gyakran eltelik úgy egy hónap, hogy csak egy pihenőnapom volt csak. Sajnos így nem mindig van lehetőségem ismerkedni, ha pedig van egy kis időm, azt is ált. pihenéssel töltöm, hogy felöltődhessek valamelyest.

Munkatársam javasolta a társkeresőket. Tinder, Twoo, Badoo, parom.hu stb. egy ideje csinálom is, de eddig kevés sikerrel.

Az volna a kérdésem hogy van e valakinek valami hasonló tapasztalata ezen a téren, amit szívesen megosztana velem.


25/f



2016. ápr. 20. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Sose társkeresőztem, de a kérdésedről eszembe jutott, hogy ha személyesen nincs időd ismerkedni, akkor egy párkapcsolatot fenntartani hogy lesz? Mert az elején még chaten, levélben kommunikáltok, de ha havonta egy szabadnapod van, akkor mikor fogsz a kiszemelttel találkozni? És mellette még feltöltődni is?
2016. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

A twoo és a badoo ugyan az. A badoo-n talán többen vannak. Ott ha ráírsz jópár lányra, közülük néhányan vissza fognak írni. De a befektetett energia nen térül meg (legalábbis nekem) Sok jól megfogalmazott, átgondolt levél, kevés reakció.


A tinder nem túl időigényes. Napi pár perc, néhánynaponta egy-két "match" de általában hamar abbamaradt beszélgetések. Már csak ezt nyomogatom.

Persze ez az én példám, más lehet több szerencsével járt. :)

Összeségében nem is várok ettől sokat, és nem is szabad. Egy kis időtöltés...

2016. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
tinderen nekem sikerült egy lánnyal összejönnöm, pár hétig jól elvoltunk, szex is volt, de távolság miatt szakítottunk :( de nem lehetetlen!!! és annyira hű de milyen jó pasinak sem mondanám magam, kigyúrt se vagyok, gazdag se vagyok, és nagyon szép lánnyal sikerült egyébként összejönni....csak a távolság, az az átkozott távolság... mind1, újra kezdtem a jobbra-balra húzogatást :D
2016. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Vegyesek a tapasztalataim. Volt már kapcsolatom belőle, de sok a kamu profil.

Ha kevés a szabadidőd, én egyenlőre ezt hanyagolnám. Ment már rá kapcsolatom az idő hiánya miatt. Kevesen viselik el a kevés találkákat, főleg ha az ismerkedésnél jár a dolog, de a több éves kapcsolatot is padlóra küldheti.

2016. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En tavaly nyomtam a badoot 1-2 honapig, volt belole 2 egy meg 1 tobb alkalmas szexem. Osszejonni egyikkel sem akartam volna, arra jo volt, es ilyen cellal is keresgeltem. Nem tudom, hogy komoly kapcsolat lehet-e onnan, de biztos, ha valaki ugy all hozza, sot haverom szedett fel onnan csajt komolyabbra is.

Bar mondjuk mi bp-iek vagyunk, itt valoszinuleg nagyobb a meritesi lehetoseg. 30F

2016. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vidéki nagyvárosban lakom. Három hete vettem új telefont, akkor regisztráltam a tinderre is. Eddig kb 90 match-em volt lányokkal (amikor kölcsönösen bejövünk egymásnak), ebből 60 a városomból. Ennyi emberrel nyilván nem lehet beszélgetni, úgyhogy egyszerre olyan 5-6-tal szoktam.

Eddig 7 lánnyal találkoztam Tinderről.

Abból 5-tel csókolóztam.

Abból 1-gyel lefeküdtem.


De még folyamatban vannak a fenti dolgok, tehát a már eddig megcsókoltakkal de még le nem fektetettekkel is lehet bármi. Plusz még ott van az a sok ez mellett, akiknek nem is írtam egyáltalán.


Ja és még valami. A Tinder pont hogy NEM szexpartnerkereső. A nők kétharmadának ki van írva a profiljára, hogy nem alkalmit keres és én is normálisan, emberi, ismerkedős módon kezdeményezek feléjük. Tehát a szexről nem beszélünk, nem kezdeményezek szexet az első randin, stb. Nagy kamu hogy az csak szexre való.

22/F

2016. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj de jó itt mindenki csókolózott meg lefeküdt badooról lányokkal....ha ez így menne minek nektek társkereső?
2016. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7:

Mert a valóságban félős vagyok ahhoz, hogy leszólítsak ismeretlen lányokat, még akkor is hogyha jeleket küldenek nekem hogy bejövök nekik.


Ennyi. A legnagyobb gondom a személyes ismerkedés során a megszólítással van és az első percek beszélgetésével, amikor érdeklődést és vonzalmat kellene kelteni a lányban. Ehhez képest Badoo-n, tinderen vagy hagyományos társkeresőkön könnyebb megtenni az első lépéseket. Utána pedig ha már megvan beszélve a személyes találkozó, onnan minden sokkal-sokkal könnyebb már és lazán mennek a dolgok.

2016. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

#7! pont erre, hogy lefeküdjünk lányokkal ;) nem jött át?

nem akarok felvágni, de nekem még élőben is megy...:O

2016. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es válaszoló! Én is azért vagyok fent társkeresőkön mert nem nagyon merem a valóságban a lányokat megszólítani de én azt nem értem hogy az előtted levő válaszolóknak hogyan sikerült ennyire jól a társkeresés ilyen oldalakon ahol aztán már ágyban is voltak? Ezt azért kérdezem meg mert én még edzek is már 2x hasprés, 10 kg bicepsz/tricepsz, tolonckodás, fekvenyomás, guggolás és helyben futok heti 5 napon keresztül, szombat lightosabb vasárnap pihi és mégsem nagyon tetszem a nőknek meg ha rájuk írok akkor szétmegy a chat és csak nagyon távoliak találtak be meg a ducibbak és a kapcsolatban levők. Én minden csajra ráírok de sajnos a kommunikáció csak az én oldalamról működik. Ez hogyan lehet?
2021. jún. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!