Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
A tanáromról lenne szó... Az idei évben már nem tanít,de előtte (amikor még tanított) folyamatosan kereste a társaságomat, bekéretett korrepetálásra, úgy hogy én voltam az egyik legjobb, és különböző megjegyzéseket tett. A lényeg, hogy nem volt közömbös irántam. A mostani évben viszont nem szól hozzám, van hogy rám se néz, sőt olyan is volt már hogy leszállt a villamosról, amikor ott voltam és egy hosszabb úton ment. Ebből most mire következtessek? Félreértés ne essék nem vagyok szerelmes belé, csak vonzódom hozzá.

2016. ápr. 20. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rájött, hogy úgy se kezdhetne veled (pl mert illegális), és inkább szándékosan próbálja veled a kapcsolatot megszakítani. Ő csinálja okosan.
2016. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint érezhet még valamit irántam?
2016. ápr. 20. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak beképzeled. Miért ne lehetett valami dolga, amiért leszállt a villamosról? Lehet, hogy nem konkrétan miattad tette. Lehet azért nem foglalkozik már úgy veled, mivel már nem tanít. Előtte meg azért lehetett veled olyan, amilyen, mert jónak/ügyesnek talált, ha te voltál az egyik legjobb. Azért is hívhatott korrepetálásra, hogy még többet fejlődj.

De jó, persze, ki tudja, csak szerintem nem kell ilyenkor rögtön arra asszociálni, hogy a tanár akar valamit a diáktól... :)

2016. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan nem akarom leírni,hogy miből következtettem erre, mivel elég speciális és ha az ismerőseim olvasnák egyből tudnák, hogy én írtam. Így viszont csak annyit írok, hogy szinte biztos voltam, hogy nem volt közömbös irántam.
2016. ápr. 20. 18:53
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdést pedig pont ezért írtam ki, hogy csak beképzelem e vagy tényleg van még valami.
2016. ápr. 20. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan láttad, hogy feltűntél neki a villamoson, és rögtön fogta magát és leszállt róla? Mert ha nem, akkor tuti csak belemagyaráztad.
2016. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!