Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy anyámnak fiatall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy anyámnak fiatall barátja van, tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
Anyám 43 a barátja 24 éves, ez rám nézve nagyon ciki, mert ha megtudják a szomszédok, ismerősök akkor az nem lesz valami kellemes, meg mikor valamit beszélek a barátjával az is olyan furcsa érzés, hogy ilyen fiatal, azt olvastam, hogy a legtöbb ilyen férfi csak rövid ideig van együtt a párjával, ha idősebb nála mert mikor látja, hogy öregszik lecseréli egy fiatalabbra, ez a másik ok aniett ellenzem ezt az egészet, arra is gondoltam már, hogy keresek a barátják egy korabeli nőt, hogy ne az anyámmal legyen, szerintetek mi legyen ? Tegyek valamit ?
2016. ápr. 20. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit, ha édesanyádnak ez a boldogság akkor hagyd meg neki. Az meg hogy rád nézve ciki az meg...olyan dolog hogy ez van.
2016. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ne tegyél semmit! És ha neked lesz sokkal idősebb barátod, te azt hogy vennéd, hogy a kedves anyád, merő aggodalomból keres a párodnak egy másik lányt, hogy minél előbb szétmarjon titeket? Mert úgyis csak kihasznál a pasas egy fiatal csitrit!


Nem a te párkapcsolatod! Hagyd békén! Az ő élete és ebbe neked nincs beleszólásod. Ha a férfi kihasználja vagy lelép akkor anyádnak jó tanuló lecke volt, de lehet, hogy működni fog a dolog. Akkor meg szépen tönkretennéd a boldogságát? Szerinted mennyire szeretne ezek után?

2016. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Nem kell aggódnod.

Idővel majd megszokják, hogy anyád a fiatal faszt szereti szopni.

2016. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem azt látod, hogy anyádat kihasználja, pl. anyagilag, addig jobb, ha elfogadod.
2016. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Barátja? Inkább csak kúrogatja:D Minden pasinak van ilyen időszaka 25 körül.
2016. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyenek illúzió senkinek, szerintem a kérdező anyukája is pontosan tudja 43 évesen, hogy mit akar és hányszor, milyen pózban. :)

Sok nőnek is van ilyen korszaka, mikor jól esik egy kis hancúrkandúrt tartani, és tökéletesen tisztában van vele, hogy nem fog örökké tartani.


Kérdező: nyugodj bele, hogy anyád is nő, és neki is vannak igényei, pl. néha jól esik egy kis szex. Ezt most ezzel a fiúval tökéletesen megadják egymásnak, és mivel ez magánügy, nem kell beleszólni.


Az rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, ha ebbe bele akarsz szólni, másrészt meg oltári görénység, ha a pasijának akarsz korabeli csajt keresni....


Nekem inkább úgy tűnik, hogy téged az zavar, hogy anyádnak olyan pasija van, akit még te is irigyelsz tőle, jobb mint akiket te tudsz felszedni.


Másrészt meg nem tudhatod, hogy mi lesz belőle. Ismerek egy párt, ahol a korkülönbség 15 év a nő javára, és 13 éve házasok.


Ha nem akarod, hogy visszanyaljon a fagyi, és innentől anyád elmarja az összes pasit, aki megfordul körülötted, szerintem húzzál bőrt a fogadra.


Egyébként is dicséretes példát mutat anyád abból, hogy nem kell foglalkozni azzal, mit szólnak a szomszédok. Nem másoknak kell megfelelned, ne ez irányítson. Esetleg tanulhatnál belőle.

Elég gonosz dolog, ha az anyádnak képes lennél fájdalmat okozni, csak mert "jajj mit szólnak idegenek".


Nagyon örülök, hogy nekem nem ilyen görények a gyerekeim, nagyon nagyot csalódnék. :)

2016. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyamnak 56 evesen 20 eves baratja volt. Egyutt ettunk naluk karacsonykor. En a baratommal 27 voltam. Nem zavart. Nem mondtunk semmit.

N

2016. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem teszik semmit amíg nem látok olyasmit, hogy csak kihasználná
2016. ápr. 21. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Írigy vagy mert anyád olyan faszit szerzett meg amilyent te nem?Nem értem honnan veszed hogy nem lesz hosszú életű.Általánosítás.Menj szállj be a kufircba te is.
2016. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én anyámnak is volt (igaz nem ennyivel, de) fiatalabb barátja, anyám 36 volt, a srác 21, mikor összejöttek, 4 évig tartott. Engem nem izgatott.
2016. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!