Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy érzem, hogy soha az életbe nem lesz barátnőm és nem is nagyon akarok mostmár?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, még csak közel sem voltam nőhöz, de amit közben tapasztaltam az az, hogy mindegyik csak kikészít. Egyszerűen mindenen megsértődnek. Ha nem ez a gond, akkor mondjuk felgma, vagy csak szimplán idióta, de mindig van valami olyan tulajdonsága, hogy egyszerűen nem is vonz. És igen, tudom, azt írtam nem voltam még nővel, de az a baj, hogy lassan már nem is akarom, bármilyen röhejesnek is hangozhat ez. Ez normális? Úgyértem mással is megtörtént-e már, illetve elmúlik-e majd ez az érzés? Vagy örökké azt fogom érezni, hogy nem is éri meg még csak beszélni sem egy idegen nővel, mert csak felhúzom magam, mint most?
2016. ápr. 21. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
helyesírás
2016. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
És te mit nyújtasz neki? Gondolom semmit.
2016. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jogos kérdés, és a válaszom az, hogy halványlila gőzöm sincs. Alapvetően azt tudnám elmondani, hogy én mondjuk nem sértődök vicceken egyáltalán meg nem tartom magam hülyének. De mivel senki nincs aki a képembe mondta volna, hogy ez meg az a bajom, ezért se rosszat, se jót nem tudok mondani. Jót azért nem, mert mondjuk fingom sincs mi az a párkapcsolat. Ez pl. akkor már egy rossz ide. Plusz sokszor kapom a képembe, hogy gyerekes vagyok. Ezt mondjuk sokszor átgondolom, és nem szoktam hazudni magamnak, ha tényleg hülye voltam, akkor azt mondom oké, de általában úgy érzem ez alaptalan.

Na mondjuk akkor ez a 2 rossz.

2016. ápr. 21. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 és aki agyba főbe veri a bnőjét, elveszi, elissza a pénzét, az mégis mit nyújt a csajnak, amiért vele van?


süket duma, hogy"te nem nyújtasz neki semmit ezért nincs bnőd"

2016. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen dolog. Nekem pl azért nincs barátnőm mert félek hogy egy olyan egyént fogok ki aki elvárja tőlem hogy eltartsam, mindent én csináljak stb. (manapság is ez a divat, de az egyenlőség meg csak díszként szerepel náluk)


Én hozzam haza a 200-300ezret de ő gyorsétteremben akarja leélni az életét <---- eeez az amitől félek és azt hiszem jogosan mert rengeteg ilyen lánnyal találkoztam.

2016. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 veled valahogy tudok azonosulni. De ezt mondjuk nem lehet annyira előre látni, mint azt, hogy valaki kibírhatatlan.
2016. ápr. 21. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
én már hozzászoktam, ezt is lehet kezelni. de ha a kibírhatatlanságán kívül nincs más gond (mint amiket leírtam) akkor megszokható szerintem
2016. ápr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég korán eljutottál erre a szintre, nekem azért kellett 23 év. De azóta is egyedül vagyok, és nem igen hiányolok semmit meg senkit. Simán megszokható. Az ember rájön, hogy nem minden a párkapcsolat körül forog, az élet sokkal szélesebb ennél!
2016. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!