Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most hogyan igazodjak ki ezen...

Most hogyan igazodjak ki ezen a lányon? Valaki?

Figyelt kérdés
Szóval évfolyamtársnőmmel egész nyáron ismerkedtünk üzenetváltásban. Kaptam tőle olyan jeleket, hogy lenne esélyem, de a nyár végén közölte, hogy ne számítsak sokra (azaz =0%). Ezt elfogadva a közös óránkon végig ültem, nem beszéltem vele a szünetben és azt vettem észre, hogy végig engem figyelt. Most pedig fel van rám háborodva, hogy miért nem mentem oda hozzá beszélgetni. Valaki megmagyarázná ezt a viselkedést?

2014. szept. 6. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerős :D
2014. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak olyannyira kellettél neki, hogy valaki dicsérje/szeresse, de neki ne nagyon kelljen ezért fáradoznia.
2014. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
olyan mint ha csak szórakozna, vagy még ő maga sem tudja eldönteni, nem csodálom hogy te sem érted, mert elég zavaros a dolog.. legközelebb ilyen lesz mond meg neki hogy döntse már el mit akar... ha meg folytatja a hülyeségét inkább hanyagold, keress mást
2014. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég megfontolt lány, megmondta, hogy nem én vagyok neki az igazi. Sokáig azt hittem, hogy csak fél a kapcsolatokztól, mert ez lett volna neki az első, de ez nem igaz.
2014. szept. 6. 23:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled.Jót tesz az egójának,hogy érdeklődsz iránta.
2014. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen van, aztán meg ők háborodnak fel, ha a szemükre veted, hogy finoman fogalmazva vagy tisztességtelenek, vagy agyatlanok, ha nem tudják, hogy mit akarnak. Lehet, hogy csak ugráltatni akar téged, vagy élvezi, hogy hülyíthet másokat. Törd le az egóját, biztosan jót tesz majd neki, ha tanulhat egyet s mást.
2014. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonytalan.


"Most pedig fel van rám háborodva, hogy miért nem mentem oda hozzá beszélgetni." - ez azt jelenti, tudat alatt ő akart volna veled beszélni, csak kivetíti rád.


Bántani nem kell ez miatt. Add magad, hallgass magadra kezdeményezz, ha még mindig tetszik.


Mit tennél szíved szerint?

2014. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy szórakozik veled, vagy csak rosszul esik neki, hogy nem foglalkozól vele, mint barát. Lehet, hogy bevont téged a barát zónába. Azt hitte, hogy majd nagyon jó lelkitársak, barátok lesztek. Te nem tehetsz semmiről. Itt a lány a fura.
2014. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pocakkk válasza:
Semmi képp se törd le az egóját! igen, valószínű eléggé önbizalom hiányos, és ha bókoltál neki meg hasonlók akkor az nagyon jól esett neki... lehet h szórakozott ha ugy vesszük, de ne bántsd érte, én magam is tudom, milyen ha semmibe veszed magad, és ha valakin látod hogy szépnek lát, vagy aranyosnak, elmondhatatlaul jól esik. de a lényeg, h hagyjad, köszönj neki max, de ne írj rá vagy dumálj vele, majd ő odamegy ha akar, hidd el értékelni fog ha nem futsz utána! :) remélem tudtam segíteni
2014. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hallod, velem ugyanez tortent... =0 Szigetszentmiklosi vagy?
2014. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!