Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, i mit szóltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, i mit szóltatok volna, és más fiú is megsértődött volna ezen?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal tanultunk, épp azt a részt mondtam föl, ami a legnehezebben akart belemenni a fejembe, és mikor sikerült elmondanom, azt mondta nem jó. Gondolkodtam, elmondtam még egyszer, így sem volt jó, harmadszorra is, így se volt jó, mire kitört belőle a röhögés, én meg megnéztem a füzetet, és úgy volt jó, ahogy legelsőre mondtam, csak szívatott. Én meg mondtam, hogy de gonosz, és viccből meglegyintettem a füzetemmel. Mire ő elkapott, ledöntött az ágyra és meg akart csókolni, én meg eltoltam magamtól, és adtam neki egy nem túl erős pofont, hogy azért mégis mit képzel magáról. És még ő volt fölháborodva, hogy ő azt hitte én is akarom, mert elvileg félreérthető voltam. És fogta a cuccát, és haza is ment.

Nem volt jogos a pofon? Más fiú is megsértődött volna ezen?


L/19


2016. ápr. 16. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Ha te is azt csinálod, amit a legtöbb lány, tehát szándékosan húzod az agyát, hogy körüludvaroljon, segítsen neked, lelki szemetesládának használhasd, akkor teljesen jogosan sértődött meg. Ha nem, akkor nem.
2016. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Pofon az erős cselekedet, mindegy, hogy milyen erős max. játékból elfogadható, ha számít rá a másik.

De ha nem mondták konkrét jelet arra, hogy te akarsz valamit, akkor melléd. Mivel miért is volt akkor ő ebben annyira biztos.

Lehet is tapasztalni nem egyszer, hogy jó kedves vagyok, aranyos, szeretek beszélgetni, mosolyogni, aztán azt mondja a srác "tudom, hogy vágsz a törődésemre". Ez így what? Ezek a dolgok nem jelentik azt, hogy akarok tőle valamit, hanem mindennapos viselkedés.

22l

2016. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* De ha nem mondtál konkrét jelet arra, hogy te akarsz valamit, akkor melléd állok.

Bocsesz.

2016. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy megdugtalak volna hogy beleajultal volna :D
2016. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem teljesen jogos volt. Megérdemelte. Nekem amúgy nagyon nem szimpatikus amit csinált, márha nem adtad alá a lovat.
2016. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!