Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn ha keresztény vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn ha keresztény vagyok de szeretném ha vonzónak látnának a lányok? Bűn ezért tenni dolgokat?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal volt már közös programom de egyikkel sem tettem semmi OLYAT.
2016. ápr. 22. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
A bűn inkabb az, hogy semmi olyat nem tettel. Van amugy tini kategória is, ha nem tini vagy akkor komoly gondok vannak nálad.
2016. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi gond. Botorság részedről ezt ismeretlenül kijelenteni rólam. Annyi az egész hogy sokat dillemázok dolgokon mert nem tudom beleférnek e az életembe. Mindennek ugy van értelme ha teljesen csinálja az ember nem csak ugrál két megoldás közt... a kérdésem amiatt tettem fel, mert azt hiszem nálunk hívőknél ha létezik is ilyen akkor is nagyon vékony a mezsgye a paráznaság és az emberi vonzódás közt. Nem vagyok tini
2016. ápr. 22. 09:54
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
A hit gyülisek és hasonló "vallásúak" szokták marketingelni már előre, hogy keresztények. Te ilyen vallásba tartozol? Csak azért kérdem, mert eléggé mossák ott a fejeket ...
2016. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Őszintén, mitől lenne bűn?
2016. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

- Mit jelent az, hogy bűn?

- Miért tőlünk kérdezed?

2016. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem értitek ugyhogy mindegy... világosan leírtam mi a dilema
2016. ápr. 22. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Akkor botor vagyok. :D

Ha a vallás aminek a kereteit önként magadra vállalnod, nem szabaddá tesz, hanem lekot, az a vallás dogma. En is hívő vagyok, de az en vallásom azt tanítja, szabad vagy mindentől. Nincs bűn. Annyi a "megkötés" ne tegyél olyat amit nem szeretnél, hogy veled tegyenek. Minden mas a te döntésed. Isten azert teremtett a Földre, hogy boldog legyél, vagy megtapasztalj bizonyos szituációkat amik segítik a fejlődésedet.

Illetve jogos a felvetés, ha hívő vagy miert tolunk kerded, hogyan kellene helyesen cselekedned

2016. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Na, akkor megpróbálom érthetően: tegyél meg mindent, hogy tetsszél a lányoknak, udvarolj nyugodtan, nem fog megdádázni semmilyen képzeletbeli, szakállas bácsi érte.
2016. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utsónak kös a töbieknek pedig: reméltem h hívők válaszolnak mert mint írtam az vagyok én is. Ez nem felekezetfüggő
2016. ápr. 22. 12:12
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarsz elhúzni valami vallás kategóriába? Biztos van olyan is..
2016. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!