Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok, hölgyek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, hölgyek, mi alapján lesz valaki nektek szimpatikus?

Figyelt kérdés
Pl egy idegen hogy közeledhet felétek, hogy ne hajtsátok el? Nem ilyenre gondolok hogy hé ugorj a nyergembe hanem pl mi az a beszélgetési minta ami nektek bejönne, hogy szívesen beszélgessetek? (Megszólítàs etc)
2016. ápr. 22. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ém imádomn amikor a srác úgy kezel, mintha már ezer éve barátok lennénk vicces, és ápolt, és kedves:)
2016. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Beszéljen úgy velem, mint bármelyik barátjával és tartson egyenrangú félnek. Ne érezzem azt, hogy rágörcsöl és izgul, mert tétje van számára a beszélgetésnek. Aztán hogy merre alakul, idegenek maradunk, jó barátok leszünk vagy esetleg több, az már azon múlik, hogy mennyire vagyunk valóban egy hullámhosszon.
2016. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Leinkább kisugárzás.

Plusz nálam:

-udvariasság (kedvesen köszön, nem káromkodik, választékosan fogalmaz első találkozáskor... nekem az inkább bejön, hogy "Szia, szerintem nagyon csinos vagy, nem lenne kedved meginni velem egy teát/kávét?" mint az ilyen erőltetett ezeréves csajozós dumák meg "poénos dolgok")

-intelligensnek látszik

-az én ízlésemnek normálisan öltözködik (ruha az alkatához és a bőr-hajszínéhez passzol, nem kinőtt/gyűrött/piszkos/kibolyhosodott, nem swagyolo, deszkás, rapper, ilyesmik)

-nem fél a szemembe nézni... pluszpont ha szép a mosolya

2016. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld mindenkinek
2016. ápr. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!