Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan támogassam párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan támogassam párom a legjobban ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom édesanyjánál agydaganatot diagnosztizáltak. Nem tudom, hogyan tudnám maximálisan támogatni ebben a helyzetben a párom, hogy tényleg érezze, hogy rám számithat, és hogy mellete állok. Tudom fura a kérdés, hogy hogyan fejezzem ki támogatásom, de higgyétek el a helyzet is fura számomra, mert még nem voltam hasonlóban...

2016. ápr. 22. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra, csak legyél mellette és szevasz.
2016. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érezze, hogy mellette vagy! Most ebben az időszakban figyelj oda jobban rá. Kicsit kényeztesd (kedvenc kaja, masszázs)

Csinálj neki programokat, ami közben kicsit elterelődik a figyelme. (mozi, színház, vacsora étteremben, menjetek úszni, biciklizni, sétálni). Öleld meg többször.

2016. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 22. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jol esne az egesz családnak, ha segitenel nékik otthon. Főzésben, takaritasban, netan vizsgálatokra vinni.
2016. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek minden válasszal. Illetve mindig hallgasd meg a barátnődet, támogasd szavakkal, tettekkel (ha sok a házimunka ajánld fel a segítséged pl).

Szerintem az is jó ötlet, ha megkérdezed tőle egy-egy helyzetben (pl. látod hogy már kivan vagy szomorú vagy le van terhelve) hogy mivel segíthetnél. Mivel tudnál levenni egy kis terhet a válláról, anyukája válláról (pl elmenni a boltba helyette) de ezt úgyis te érzed, mi nem ismerjük a körülményeket és a szitut sem.

Nagyon kedves tőled hogy szeretnél minél jobban segíteni a barátnődnek. Hidd el, hogy sokszor azzal segíthetsz a legjobban, amit nem is gondoltál volna. Szóval kérdezz! :)

Néha már az is segít, ha csak meghallgatod.


Kitartás :)

2016. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!