Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Ha hihető ha nem, szűz. Eddig a lányok átnéztek rajtam, mert átlagnál rosszabbul nézek ki. Igyekeztem tenni ez ellen, de szarból nem lehet várat építeni. Magasságom 190 körüli, nincs gond vele.

19 évesen elhatároztam, hogy nem kell nekem nő.

1000 érvet fel tudnék sorolni, miért nem.

Azóta addig gyűjtöttem, míg meg nem vettem az egyik álomautómat. Továbbá egyetem után sikerült egy normális állást is találni.

Azóta, érthető, megváltozott a rib.. akarom mondani nők felfogása és hát sokkal kedvesebbek lettek velem. Például többször szólítottak le parkolóban, utcán.

Hozzáteszem a munkám miatt jól is öltözöm.

Az a kérdésem, hogy lehet egyszerű jelét adni annak, hogy szálljanak le rólam, hagyjanak békén? Lehetőleg a beszélgetés elején..

Megpróbáltam bunkózni, ami nem a stílusom és még tetszett is nekik! Ha jófiúzom, akkor meg facen jelölgetnek be?

Tudom elég abszurd a helyzet, mert sokan azért járnak ide, mert épp ezt akarják elérni, de ez a helyzet. Ötletek?



2016. ápr. 2. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a varázsige: "bocsika de meleg vagyok"

hatásosabb ha magas hangon és affektálva mondod

2016. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín póló, rózsaszín nadrág, rózsaszín cipő. Így biztos lehetsz hogy nem fognak odamenni hozzád a nők
2016. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 es :) szinte egyszerre
2016. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már erre is gondoltam :DDD
2016. ápr. 3. 00:04
 5/7 anonim ***** válasza:

A bunkó stílussal nem mész semmire, sok nőnek bejön, a jó fiús dolog szintén.

Játsz tényleg meleget, vagy mutasd magad teljesen hülyének, retardáltnak :D

2016. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nálad mindig egy cetli, amin rajta van egy hely és egy időpont. Ha jönnek, mondd, hogy bocsi, sietsz és add nekik, hogy ott találkoztok, de ne menj el.

Így kicsit meg is leckézteted őket és békén is hagynak.

(Csodálom, hogy még egy nő sem jött hisztizni, hogy biztos nem a kinézeted miatt nem bírtak és nem minden nő egyforma...)

2016. ápr. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hova lettek ezek a "nem mindenki a külsőre megy" szövegek? :D
2016. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!