Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meló vagy szerelem, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meló vagy szerelem, miért?

Figyelt kérdés
Szóval valaki tetszik a munkahelyen,de a főnök behívat,ott ül ő,a HR-es és a cég jogásza,közlik,hogy a munkaszerződés xy pontja értelmében,ha nem állok le a "házinyúl vadászattal" akkor felmondanak azonnali hatállyal.

2016. ápr. 22. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most bele kell gondolni abba, hogy csak fellángolás vagy szerelem. Én nem dobnám el a melót az biztos, főleg ha szeretem és anyagilag is megéri, azért hogy max. 2 hónap után lepattint a nő, és se p*na se meló.
2016. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meló. Ha nem tudod magad fenntartani, úgyis lapátra kerülnél előbb utóbb. (inkább előbb)
2016. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a munkaszerződésben szerepel, hogy nem lehet a kollégák között semmi, akkor tartsd is magad ahhoz, akármennyire tetszik a kollegina. Ha házinyúl vadászattal jöttek, akkor valószínűleg eléggé feltűnően viselkedhettél.
2016. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meló.
2016. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huh de racionális itt mindenki. ;)


Akkor én elsőként a szerelemre szavaznék. Persze az fontos az én definicióm szerinti szerelemről legyen szó. Vegye al annyira az eszemet a lány, hogy ne maradjon egyetlen szabad agysejtem arra, hogy mérlegelni akarjam "meló vagy szerelem". :)

2016. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan cégek, akik meghatározzák ezt is, és ott ehhez alkalmazkodni kell. El kell olvasni a munkaszerződést, amit az ember aláír. Nálunk nincs ilyen kikötés, de tényleg van, ahol ezt szabályzatban rögzítik, és ott vagy elfogadod, vagy mész máshova.

A kérdező írta, hogy erre hivatkoztak, amikor behívták.

2016. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A konkrét válaszhoz tudni kellene, hogy mi van köztetek azzal, aki tetszik. Mert az, hogy tetszik, netán csorgatod a nyálad messziről, semmi alapot nem ad. (Mondjuk arra se, hogy behívassanak.) Kikezdtél vele? Nem tetszett neki, ő árult be?

Netán randiztatok és lebuktatok?

Így vaktában meló lenne, mert nem úgy írtál az illetőről, mint aki szerelmes. De ehhez többet kellene tudni.

2016. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!