Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem nője szinte zaklat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nője szinte zaklat, hogy jön ő ehez?

Figyelt kérdés

18 éves voltam amikor megismertem a párom, (most 21 leszek)nagyon szerettük egymást, egy év múlva össze is költöztünk. Minden jól alakult ha elment otthonról mindíg tudtam hol van (vagy is mint kiderült csak azt hittem tudom) ha felhívtam felvette a telefont nem keresett kifogást, hogy nem tud beszélni most mert dolga van vagy ilyesmi.

Eljegyeztük egymást, majd bár nem terveztük teherbe estem.

A terhességem felénél kiderült, hogy a kapcsolatunk alatt végig csalt...

Ezután elhagyott, majd a gyermekünkről sem szeretett volna egy szót sem hallani.

Ez év januárjában megszületett a kisfiam, de még soha nem látta az apja.

A volt párom azóta is azzal a nővel van akivel csalt.

Bár a kisfiam apukájával nagyon rég nem kommunikáltam, a nő akivel csalt és most vele van szinte zaklatott az interneten, le is kellett tiltanom, hogy jön ő ehez?

Mi köze a gyerekemhez és hozzám? Nem értem ezt a nőt....



2016. ápr. 21. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem feltekeny. Fel hogy visszakonyorgi magat apuka..
2016. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!