Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb ember mit szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember mit szeret a bulikban?

Figyelt kérdés

Hátrányt szenvedek el párkapcsolatok terén, ha nekem ez nem jön be?

22N



#nemakaromlátnikimilyenmenőmiközbennemisaz
2016. ápr. 23. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam te vagy a nyerő, az biztos, ha te is utálod a bulikat.
2016. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem,mert ott csak olyan emberekkel találkoznál akik mások mint amilyen te vagy.
2016. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Néha elmegyek megszivatni magam, és már már szórakoztató, hogy mennyire nem az én világom. XD
2016. ápr. 23. 20:28
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 Ó köszönöm:)
2016. ápr. 23. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:

:)


Amúgy a bulik sztem a facebook kiterjesztése a fizikai térbe. Csak itt nincs, aki lelőné a servert...

Viszont legalább másnap mind szarul vannak, néhányan meg még 9 hónapig aggódhatnak :P

2016. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként valamikor 2008 környékén még én is szerettem a bulikat, de mára ez is kiüresedett és nem sok jót jósolok az elkövetkezőkre. Aki tudja még ezt élvezni az örüljön, nem vagyok irigy...annyira :D
2016. ápr. 23. 20:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a világválság... a CHF árfolyama megölte a bulit :)

Én kb '97 óta utálok bulizni. Pedig akkor még se facebook, se iwiw, se mobiltelefon nem létezett.

Sőt, a zene is más volt(a minap a skrillex egyik számát hallottam ki az új porszívómból...)

2016. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Én szórakozni járok,táncolni,csak kicsit elengedni akarom magam,nem inni,se nem pasizni.Egyszerűen van akiknek ez tetszik.


Amúgy nem hiszem,hogy hátrány.

Ha nem szeretsz menni,akkor kényszerből ne is menj.

2016. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ebben nagyon hasonlítunk! :-). Nem járok bulizni. Nem szeretem a tuc-tuc zenét, ha sok ember van egy helyen, sok részeg embert. Meg a mai fiatalok nagyon vállalhatatnul tudnak viselkedni egy buliban. Persze vannak kivételek, mint mindig.

Nem tudom, hogy ez a párkapcsolatok terén mennyire hátrány. De szerintem a bulikban kevesen keresnek párt komoly kapcsolati szándékkal.

21/L

2016. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9,lehet,hogy nehéz találni aki komolyabbat akar, de nem lehetetlen. nekem az összes kapcsolatom onnan alakult ki, ott ismerkedtünk meg. és mind hosszú volt, illetve egyik tart azóta is.

bár igaz, nem tuc-tuc helyre jártam, hanem alterre inkább.

kérdező, ha nem szereted ne menj.:D annyira már én sem élvezem,mint régen.

öregszem.:)

2016. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!