Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a férjem a szemem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem a szemem láttára, vagy csak én képzelem be a dolgokat?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt a férjemmel sétáltunk a városban. Hatalmas örömmel köszönt egy fiatal lánynak (20-23 körüli). Félrevonultak majd' 40 percig beszélgettek, teljesen elfeledkezett rólam a férjem. A lánnyal nagyokat nevettek, meg is érintette, valamint kacsintgatott is rá többször. Nagyon kivirult a beszélgetés után.


Este a férjem telefonja gyakran pittyegett, az orra alatt vigyorogva pötyögött.


37N

(a férjem 40, ha számít)



2016. ápr. 23. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal nem közömbös számára a lány, ha ennyire el van ájulva tőle.


Te addig mit csináltál, hol voltál amíg ők beszélgettek?

Gondolom ismeri azt a lányt valahonnan, ha csak úgy a semmiből megjelenve elvonultak beszélgetni...

2016. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez így egy nagyon egyértelmű: Igen, megcsal.

Találkozik valakivel az utcán félrevonul és 40 percig beszélget vele, rólad meg megfeledkezik???? Te jó ég! Ez több mint a pofátlanság.

2016. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 pörölycápa ***** válasza:
97%

Meg sem kérdezted ki volt az a lány? Bárkivel leállna a párom 40 percet beszélgetni csak úgy random az utcán, csak megkérdezném, hogy kicsoda.... Meg egyébként is, 40 perc az rengeteg, nem mentetek sehova, hogy belefért ennyi beszélgetés? Lehet valami rég nem látott ismerős is akár.


Vagyis nem tudom, fura lenne ha ennyire nyíltan kezelné a megcsalást...

2016. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Ti nem kommunikáltok egymással?
2016. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És te mit csináltál, amíg ők 40 percen át csevegtek? Szobroztál mellettük? Miért nem a férjedet kérdezed erről? Megkerdezted egyáltalán tőle, hogy ki ez a lány? Mondjuk az egyszer tuti, hogy jó nagy pofátlanság, hogy épp kettesben sétálgattok, ő meg majd egy órára elvonul beszélgetni valami kiscsajjal. Érdekes, mindenképpen beszélnék vele erről.
2016. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

És te miért hagytad, hogy félrevonuljanak? Nem kérdeztél rá? És az esti telefonálásra sem??

Szerintem is megcsal, te meg hagyod magad átverni.

2016. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És te mihez kezdtél 40 percig?

A pofátlanság netovábbja, amit a férjed csinált.

2016. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 pörölycápa ***** válasza:
100%
Már nem azért, de bárkivel pofátlanság lenne 40 percre szó nélkül elvonulni beszélgetni, még akkor is ha az egy munkatárs lenne. Én biztos oda mentem volna, 10 perc után, hogy drágám, el fogunk késni, majd folytassátok a dumálást máskor.
2016. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha valakivel leállok beszélgetni azt bemutatom a feleségemnek.

Ha ez a kérdés igaz akkor ti elég furán nyomjátok ezt a párkapcsolasdit.

2016. ápr. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megcsalt volna már vele akkor nem állt volna le beszélgetnu és feltűnősködni.

Most még "csak" a flört, a játszadozás tart köztük.

2016. ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!