Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok szex, megöli a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szex, megöli a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok párom 37 nekem ő mindenben az első (csók, szex, kapcsolat)

Szeretem de néha úgy érzem, minden a szexről szól számára...

Sokszor nemet mondok, napi több alkalom nekem már sok...

Szeretjük egymást de talán a sok szex miatt tönkre mehet a kapcsolatunk.



2016. ápr. 24. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak szex van az tönkreteheti. Külbözõ igényeitek vannak, megkell találnotok az arany középutat.
2016. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát a mienk ettől nem menne tönkre, mindketten szeretjük napi többször, sajnos csak hétvégén szokott 1-2-nél többre idő lenni, ha mindketten otthon vagyunk :D

De ha nálatok így van, neki lehet hiányérzete egy idő után.

2016. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Én nem akarok köcsög lenni, de sose értettem, hogy az a lány aki összejön egy majdnem dupla annyi idős csávóval, az mit vár?

37 éves korára az embernek már bőven elege lehet a rózsaszín felhőből, romantikázásból, szerelmes programokból.

37 évet leélt úgy, hogy -remélem- nincs felesége, szerinted a 37 év alatt nem tudott volna magának találni egy feleséget, hogyha arra vágyna, hogy legyen egy nő, aki mindig mellette van, meg a fent leírtakat vele teljesítse?

Komolyan nem értelek titeket. Ti elhiszitek azt, hogy 37 év alatt te vagy az élete csodája, és mit ad Isten egy 17 évvel fiatalabb lányt fog feleségül venni?

Te pont arra kellesz neki, hogy egy fiatal szép lánnyal tudjon szexelni, de közben így megtarthatja a függetlenségét. Valamint nyilván tudja, hogy a te korosztályodból rengetegen buknak a 35+-os faszikra, és alapból nyert ügye van. Persze, kívánom hogy te legyél élete szerelme, és legyetek boldogok a sírig, de azért nagy összeget nem raknék rá a tippmixen.

2016. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem figyelsz magadra eléggé? Úgy értem, hogy szex közben megkapd, ami neked kell :)


Ugyanez a többire is. Ha neked kell valami, ami nincs meg a kapcsolatba, akkor valahogy rakd bele. Vonzd őt is bele. Legyél aktív, legyenek saját mozdulataid az egészben.

2016. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
3-as válaszolóval kell egyet értenem. Szerinted mit akar egy 37 éves egy 20 évestől ha nem szexet? Komolyan miről tud 2 ilyen korú ember elbeszélgetni? Mármint ami igazán párkapcsolatba illő téma. Annyira más szakaszában jártok az életnek, te gondolom még tanulsz, bulizás, barátnők, suli ilyesmikre kell hogy koncentrálj elviekben. Neki meg jobb esetben lehetne bőven családja, munkahelyi dolgok, lakásvásárlás/csere tudomisén ezek csak példák voltak mind. Tök más korosztály.
2016. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a korral az van, hogy azonos korú kapcsolatokból is nagyon keveset látni, ami igazán irigylésre méltó és ami olyan nagyon jól működik. Szóval, akkor milyen alapon mondja azt az ember, hogy ők ne próbálják meg, ha vonzódnak egymáshoz.
2016. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
#3-as vagyok. Senki nem mondta, hogy ne próbálják meg, próbálják meg, mindenkinek saját döntése, hogy mit csinál. CSak utána ne lepődjön meg ha a kapcsolata csak a szexről szól.
2016. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugyanúgy lehetne fordítva is, hogy a fiatalabb csaj akar több szexet. itt nincsenek ilyen általános receptek.
2016. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A pasi független volt,mikor megismerted?

Mennyi ideje vagytok együtt?

Nem mindegy,azért kerdezem,mart más a szitu,ha szeretoként csöppentel bele....

2016. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem, az öli meg a kapcsolatot, ha nagyon eltérő a pár tagjainak szexuális igényszintje. Ha az egyik fél többre vágyik, akkor minden egyes elutasítással frusztrálódik, és minél többször történik meg, annál többet árt a kapcsolatnak (és tökmindegy, hogy a nő, vagy a férfi igényli jobban). Természetesen néha lehet nemet mondani, hiszen van olyan, hogy az egyik félnek kevésbé van igénye, de a túl sok elutasítás már konfliktusok forrása.

A szex a szerelem fizikai kifejeződése, a teljes egybeolvadás. Ugyanakkor nem szerencsés, ha CSAK erről szól a kapcsolat. Ha mellette vannak közös programok, beszélgetések, szexmentes összebújások is, akkor nincs semmi gond.

Az én párom naponta akár ötször is képes lenne szexelni, sorozatban kívánja, de nem CSAK erről szól a kapcsolatunk. Van, hogy én kevésbé kívánom, akkor azt finoman jelzem, és megérti. De van, hogy egymás után, pár perces szünetekkel esünk egymásnak, így az ő igényei is kielégülnek, és még sose bántam meg, hiszen mindig élvezem vele.

2016. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!