Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsam meg vele a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátomba belezúgtam. 2012 óta minden évben kavartunk picit szóval barátság volt extrákkal de ennek ellenére barátok maradtunk,viszont az idei más.

December vége óta ismét sokat találkoztunk kb. egy héten 3x-4x együtt alszunk mindig írja,hogy hiányzom neki stb..

Még februárban mondtam neki,h ez az állapot így jó nekem. Aztán hatalmasat tévedtem. Amikor megtudtam,hogy lehet valakivel találkozik a szívem szakadt meg. Eddig nem gondoltam volna,hogy így érzek (lehet csak próbáltam elnyomni) elmondtam neki,h mit érzek.


Azt mondta,hogy nem gondolta volna és ,hogy ő nem tudja,h mit akar, Kapcsolatot vagy kalandozni de engem meg nem akar elveszíteni. Fogalmam sincs mit tegyek. Évek óta nem éreztem ilyet és összezavarodtam.

Ő 28 éves

Válaszokat előre is köszönöm.


22/L



2015. márc. 25. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság így... Szimplán kéznél voltál neki ennyi.
2015. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól kibújt a konkrét válasz elől,ügyes :) Ha nem megy bele a kapcsolatba,hagyd ott,mert ha elkezd nőzni melletted,nem fogod bírni lelkileg.Gondolom utolsó meg nem akarsz lenni a sorban.
2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De úgy érzem ,hogy ha elküldöm barátok se leszünk már.. pedig vele tényleg mindent meg tudtam beszélni
2015. márc. 25. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval, miszerint ha elkezd nozni nem fogod birni. Ha fontos vagy neki, baratok vagytok es az extra dolgok is mennek miert nincs veled? Nekem pedig ez egy igeretes kapcsolatnak hangozna, ha nem kavarna massal. Ha nem akar veled lenni, tovabb kell lepned.
2015. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!