Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket bántana, ha a párotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket bántana, ha a párotoktól semmilyen alkalomra nem kapnátok ajándékot?

Figyelt kérdés

Én személyszerint feleslegesnek találom az ajándékozást ünnepekkor.

A szeretteimet sokszor meglepem valami aprósággal, amit meglátok a boltban és eszembe jut az illető, vagy lesz egy jó ötletem, amit magam tudok elkészíteni.

Viszont az alkalomhoz kötött, pl szülinapi, karácsonyi stb ajándékozást nem szeretem. Se adni, se kapni. A családomat már rászoktattam, hogy ajándékként menjünk el együtt étterembe, vagy hasonló, ha már muszáj nagy feneket keríteni a dolognak, akkor inkább valami közös program legyen az ajándék.

A névnapot pl megemlíteni se szoktam, attól is rosszul vagyok, ha engem felköszöntenek olyankor.

Ti ezt bántónak találnátok egy kapcsolatban? Randizgatok egy fiúval, és kicsit félek, hogy emiatt bunkónak tartana, vagy azt hinné hogy egyszerűen csak nem érdekel.


2016. jan. 16. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy te feleslegesnek tartod, még fontosabb alkalmakra vehetsz a párodnak egy kis apróságot. Nem az értéke a fontos, hanem maga a gesztus, hogy eszedben volt, gondolkodtál rajta, hogy mivel lepd meg stb. Szóval hiába vagy ellene, én a helyedben azért megpróbálnék változtatni rajta, hogy örömet okozzak a másiknak.
2016. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te is valami jó csóró lehetsz.
2016. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Kicsit...

De amíg alkalom nélkül viszont meglep magától,addig nem gondolom bajnak,vagy bunkónak.

2016. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esne.
2016. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Hasonlóan vélekedek én is, bár szoktam szeretteimnek venni kisebb dolgot szülinapra, névnapra, karácsonyra, de nem várom el, hogy kapjak. Viszont a szóbeli felköszöntést preferálom vica-versa. Ez minimum figyelmesség. De egyébként, ha tehetném én is letojnám ezt az egész kötelező ajándékozosdit, mert hidegen hagy. Csak sajnos nem tudok megbántani embereket emiatt.
2016. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A páromtól bántana. De azt hozzátenném, hogy senkitől se szeretek ajándékot kapni, meg semmit se. De a párom lenne az egyedüli személy akitől jól esne.


Mondjuk nem kell nagy ajándék pl egy torta már bőven elég születésnapra.

2016. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem lenne baj, én nem vagyok ilyen anyagias kva. Én a páromtól szeretetet kapok egész évben (nemcsak alkalmakkor) és nem ilyen giccses vackokat.
2016. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csóró. :D Írtam, hogy szoktam venni ajándékot az ismerőseimnek, egyszerűen azt nem értem, hogy ezt miért kell dátumhoz kötni, és miért kell pl aranyláncot venni csak azért, mert kereken x éve pottyant valaki a világra...
2016. jan. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!