Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ürülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ürülnétek egy ilyennek ajándékba ( a párotoktól, hódolótoktól)?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 24. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon jól néz ki, de sosem szeretném, hogy egy férfi ennyit költsön rám!
2016. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű!


De értelmetlen. 20-30-40-50E ft-ért lehet olyan ajándékot is venni, ami kicsit időtállóbb. Mondjuk egy szépséges karórát, karperecet, egy valódi bőr táskát, kávégépnek én is örülnék.


Lehet ez azért van, mert régebben sose volt (elég) pénzem és azt szoktam meg, h be kell osztani és ha épp van, akkor azt minél értelmesebben, hasznosabban elkölteni és ez a hozzáállás megmaradt, pedig ma már sokkal jobb életem van.

2016. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem szeretek vágott virágot kapni, főleg ilyen giccses rózsákat. De ezt embere válogatja.

2016. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kreatívan kéne a dolgokhoz állni... Én az 5ik evfordulonkra vettem a páromnak egy Szép csokor vörös rózsát (3000 Ft) és egy jól kinezo mű rózsát. Veletuztem a mű virágot a csokorba, és amikor odaadtam neki azt mondtam hogy addig fogom szeretni, amíg az utolsó rózsa el nem hervad.

Nagyon kiakadt, 1 hétig alig szólt hozzám. Aztán rájött, akkor nagyon örült. Szerintem fontosabb hogy kreatív legyen az ajándék...

2016. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, utolsó, hogy te milyen kis kreatívka vagy...:) CSak minden 2. ffi kéri így a csokrot a virágboltban.


Ezegy ócska fészbukon keringő történetecske és vicces, h mindenki nagyon egyedi akar lenni az ötlettel.

2016. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Egy nagy csokor virágnak örülnék, szépen becsomagolva, de ahogy valahol korábban írták, ez már nem a virágról szól, hanem hogy azzal villogok, milyen gazdag a pasim, hogy ilyet vesz nekem.

Tehát egy pont ilyennek nem örülnék, mert ez felesleges pénzkidobás, egy random virágboltban összeállított hatalmas csokor rózsától elolvadnék. :)

Sajnos én nem kapok virágot soha, így csak irigykedni tudok. :(

2016. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#15-os, én erről még akkor hallottam amikor Facebook még gyerek cipőben járt, a párom soha sem hallott még róla, és nekünk nagyon jól sült el. Többször nem tudom ezt eljatszani úgyse...
2016. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, örülnék, csodaszép.

De ennyi pénzt kiadni egy virágra...hát, jó nagy pénzkidobás :D

2016. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!