Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lett ekkora divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett ekkora divat a lanyok koreben a +15 eves ferfiak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Van pénz, van karrier, van egzisztencia.
2016. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Mert 20 éves fiúk szűkebb nadrágot meg pólót (blúzt) hordanak, mint a lányok...

Szimplán én csak ezért. ;)


20 l

2016. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Azért ezt a cikket is érdemes megnézni, itt a média és divatvilág is nagyban befolyásoló, hisz a kis fiatalok inkább ezeket követik.

[link]


Az érett felnőtt férfiaknak meg már kialakult egyfajta stílusa, másképpen gondolkodnak, más a fontos számukra, más az értékrendjük.

2016. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Egy huszonéves fiú ciki, nem is lehet vele sehova elmenni.
2016. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem nőnek fel. Egy önálló, független nő nem keres támaszt. A huszonéves kislánylelkűek, akik nem akarnak megdolgozni azért, amire vágynak, így gyorsabban megkapják, amit akarnak. Ráadásul a sok válásnak köszönhetően a legtöbb gyereknek csak hétvégi apukája van, így sok nő apát is keres a kapcsolataiban. Fájdalmasan beteges, de igaz.
2016. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Mert azoknak már van pénzük, illetve mert fel lehet vele vágni a barátnők előtt.
2016. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Huszonéves fiúval nem randiznak a csajok, mert még tanul, anyutól kéri a pénzt mozira. Koliszobában lakik vagy albérletben, ott nem lehet soha kettesben lenni. Nincs kocsija, nem tudja hazavinni a csajt, meg azért mégis másabb egy gyönyörű autóból kiszállni reggel a gimi előtt, az összes barátnő szeme láttára, akik erről beszélnek majd és irigykednek.


A 15+-os férfinek már mindene megvan, csak bele kell ülni a készbe, dolgozni se kell, szülhet azonnal a ballagás után. Nem kell évekig fősulizni, vizsgára tanulni, boltabn kisegíteni diákmelósként, dolgozni, pályakezdőként ratyi állásokért kilincselni, meg ilyen kellemetlenségek.



Ha otthon a szülők esetleg nem támogatják a lány párválasztását és balhéznak, a kislány nagy szájjal vághatja be maga után az ajtót, hiszen van hová mennie, odaköltözhet a ffi lakásába.


Most gondol már bele, ha a gimis padtársával járna, mindez nem lenne adott. Miért is járna akkor vele?

2016. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Azért az is erős, ha valaki huszonéves korában mást se csinál, csak otthon ül és fősulira jár. 23 éves korára azt elvégzi az ember, onnantól dolgozhat. Sőt előtte is.


Szerintem ez csak a hagyományokhoz való visszatérés, mostanában ez egyre erősebb. Anno ez volt a normális, 15-18 évesen a lányok 30 körüli, egzisztenciával rendelkező férfiakhoz mentek férjhez.

Mostanában divat a hagyományos értékekhez, a hagyományos családmodellhez való visszatérés. Miért pont ebben ne térnének vissza?

2016. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy lett divat, 37 éves vagyok, és azt látom, hogy már a -10 évvel fiatalabbak is túl öregnek találnak, de még a 30-as ők is inkább 35-ig keresgélnek
2016. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Kb másfél éve ismerkedtem meg egy tőlem 20 évvel idősebb férfival, akihez annyira vonzódok a mai napig, hogy az hihetetlen, soha nem éreztem még ilyet. Valahogy nagyon megtaláltuk a közös hangot, tök jól el tudtunk beszélgetni. Bár nincs köztünk semmi egyéb okok miatt, azóta megfigyeltem, hogy akarva-akaratlanul az idősebb férfiakat veszem előbb észre, őket találom vonzóbbnak, velük értek jobban szót. Ha már sima barátkozásról van szó, akkor is velük jövök ki jobban, sem mint a korombeliekkel.

Volt már dolgom tőlem fiatalabbakkal is, velem egyidőssel és 1-2 évvel idősebbel is és megfogadtam, hogy soha többet. Épp elég volt, gyerekesek voltak, semmi céljuk nem volt, csak a bulik, az ivaszat, a szex, csajozas ezerrel stb. Nekem ennél azért több kell. Nem bírtam velük komolyan, értelmesen beszélni.

Szóval mára már csak az idősebb pasik jöhetnek szóba, minimum 5-7 évvel legyen idősebb, általában már ott jobban szótértünk, persze köztük is vannak "örökgyerekek", de kevesebb, mint az én korosztályomban. A felső határ meg 10-15 év kb. Nekem ez így teljesen jó, ja és nem a közhiedelemmel ellentétben rohadtul nem a pénze érdekel meg az, hogy van-e saját háza/kocsija vagy sem...! Amit szeretnék megveszek magamnak egy adott határig, van hol laknom, kocsim is van, tehát az egzisztenciája érdekel a legkevésbé.

2016. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!