Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lett ekkora divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett ekkora divat a lanyok koreben a +15 eves ferfiak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon zavar, hogy a nők ennyire sablonosan ítélik meg a fiatal társadalmat. Persze, a tobbsegtol nekem is felfordul a gyomrom, semmi férfiasság, semmi kiállás, se célok, se jovokep. Intelligenciarol nem is beszélve.


De nemár?! 25 éves vagyok. 19 évesen költöztem el, azóta lediplomaztam. Mellette dolgoztam, és vettem egy kis lakást. Nem nagy, 2 szobás, de az enyém... Van autóm és szerencsés vagyok, mert mindezt a saját erőmmel értem el, anya, apa nem segített. (Na nem mintha tudtak volna).

Célokat tűztem ki, és keményen megdolgoztam érte. Most 25 vagyok, céget vezetek, audim van és egy kis házam. Azzal a nővel élek akit szeretek, és boldog vagyok.

Siralmas a többség, de ne hozzatok le mindenkit, mert sok kivétel van! Lehet hogy rossz helyen kerestek!!!

2016. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont azért, amiért az idős pasik nem komoly, érett nőket keresnek meguk mellé, hanem éretlen bakfisokat...
2016. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!