Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a hatalmas ürességet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a hatalmas ürességet érzés, vagy megbolondultam?

Figyelt kérdés

Pár napja találkoztam egy férfivel. Minden tökéletes volt. Minden klappolt. Megvolt az összhang.


Viszont másnap hihetetlen ürességet érzésem volt, nem tudtam semmit csinálni szinte. Ahogy telnek a napok, egyre jobb.


Normális, ha így érzek?



2016. ápr. 24. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tudom megítélni, neked kell tudnod, hogy mit érzel iránta, hogy most ez mennyire normális vagy sem.

Talán azért érezhettél ürességet, mert nem volt melletted és már most nélküle üresnek érzed magad, ami viszont tényleg rossz.

2016. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes. Szerintem itt magadhoz fordulj elsősorban mi lehet ez az érzés.


Esetleg írj róla hosszabban milyen volt. Hátha az segít neked is megérteni magadat.

2016. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hányszor találkoztál a férfival? Össze is jöttetek?
2016. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!