Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ahol volt egyszer egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol volt egyszer egy hatalmas szerelem érzés, de szakitottak, de idővel ujra találkoznak, kialakulhat újra? (A szakítás nem megcsalásból történt. )

Figyelt kérdés
A fiú azóta sokat változott,és tanult a hibáiból..csak érdekelne,hogy vajon sok beszélgetés után 1x ujra belobbanhatna az a szikra,avagy nem :)

2013. máj. 12. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
50-50%
2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de azért nem véletlen a mondás az újramelegített káposztáról.
2013. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de már nem lesz olyan mint régen. Erre készülj fel.
2013. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá,viszont ugyanennyi az esélye annak is,hogy nem.
2013. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így van kettes, az csak karácsonykor jó. Amúgy a többiekkel kell egyet értenem, vagy igen, vagy nem. Járjatok a végére. Mindenesetre ne éld bele magad túlságosan.
2013. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én elmesélném a saját történetemet:

Az első párom az én szívemben mindig is különleges helyet fog elfoglalni, akárhányszor meglátom, megdobban a szívem és tudom hogy én is ilyen különleges vagyok neki. Ennek ellenére SOHA nem jönnénk újra össze. Sok mindenben változtunk, néhány olyan dologban is, amit szerettünk másikban, viszont sok dolog maradt ugyanolyan, mint régen, amit esetlegesen utáltunk a másikban. Alapvető természeti dolgok maradtak, amik lehet egy időre most homályba vesznének, de egy idő után úgy is előjönnének megint.

Mielőtt melegítitek azt a káposztát én mérlegelném, hogy miért is lett vége és egészen biztos-e, hogy a kapcsolatunk előnyére változtunk mindketten, mert ha nem, akkor szerintem fölösleges a köröket futni.

2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is sztorizok:első szerelem,2*jártunk,második szakítás után lett egy barátnője,akit elvett,pár évvel később megkeresett h még mindig szeret,elvált,mi harmadjára is újrakezdtük,házasság,gyerekek,majd megcsalt,válás.Így tudtam végre elengedni,úgy tűnik nekem ennyi hányattatás kellett h elengedjem és objektíven lássam őt és a kapcsolatunkat,az összeillőségünket.Már 18évesen is azt éreztem h akkora szemléletbeli különbségek vannak ami miatt nem kellene kezdenem vele,mégis sodortak az érzelmek és a kémia,de egy ponton túl (ez nálunk 13év) kevés, ha még 5ször melegítenénk is fel a káposztát. Szóval meg kell próbálni de alapdolgok nem nagyon változnak.Azt a részét elemezd ami miatt szétmentetek.
2013. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 adrikácska válasza:
Van ilyen most én is ebbe a helyzetbe vagyok
2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én meg vagyok győzödve hogy csak a szex(azaz szexpartner hiánya) miatt veszik le egymást a polcról csak bedumálják maguknak hogy hátha most minden jobb lesz
2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!