Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bezselézem a hajam, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bezselézem a hajam, meg szépen megborotválkozok, akkor úgy érzem magam, mint akinek hatalmas az egoja. Ez normális?

Figyelt kérdés
igazából mások szerint helyes gyerek lennék, ha jobban adnék a külsőmre, de ha úgy kicsit "szépítkezek", akkor kényelmetlenül érzem magam, pedig ekkor vagyok a legszebb. Mit csináljak hogy ez változzon?

2013. máj. 13. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még meg is fürdesz, akkor te leszel az isten.
2013. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"pedig ekkor vagyok a legszebb"


Ez a szöveg. :D

2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! én is pont ígyvagyok ezzel a nők már mondták nekem, hogy adjjak magamra... de nekem is kényelmetlen...Az nem egó, hanem ÖNBIZALOM olyankor nem az egód növekszik, hanem az ÖNBIZALMAD!!! :)
2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tiszta Kaczor Feri vagy...
2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Buborék Fejü ***** válasza:
Édes Istenem.... micsoda kérdések... :D
2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért????? Szerintem ez egy tők jó kérdés!!! Miért lenne Kaczor Feri????
2013. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az jó, ha van önbizalmad, de egózni nem kéne! :P
2013. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj nem jön meg az önbizalmam akkor sem. ez kéne hogy megjöjjön.
2013. máj. 14. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!