Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok arról, ha egy lánynak rövidre vágott, festés nélküli körme van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha a munkájához ez a kényelmes > oké.

Ha csak úgy ilyen > igénytelenség.

2010. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
elsővele gyetértek. ha meg rágja az még gusztustalanabb...
2010. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem szoktak szidni, ha hosszúak a körmeim, kényelmetlen is ráhúzni a kesztyűt. Egyébként szeretem, ha hosszabb, de a festés szerintem semmit sem jelent. Miért lenne igénytelen, ha nincs kifestve? Egy egészséges köröm ugyanúgy szép lakk nélkül is.
2010. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
valóba szebb ha ki van festve, vagy nem teljesen van lavágva, de ha ápolt akkor semmi baj nincs vele
2010. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos...
2010. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Akkor én igénytelen vagyok, mert utálom, ha hosszú, meg ki van kenve?:D Jó tudni! :D 18L
2010. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Zenélek, hogy milyen hangszeren, mindegy, de a hosszú köröm akadályozna, meg úgyis letörném véletlenül... Festeni pedig nem szeretem, ha rövid, mert nekem úgy nem tetszik. De úgy látom, megoszlanak a vélemények.:)

2010. ápr. 7. 13:55
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal igénytelenebb az, amikor pattogzik le róla az erős körömlakk. Nehogymár a festetlen köröm gusztustalan legyen :S
2010. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is igénytelen vagyok:D Utálom, ha hosszú és ki van festve! Pedig nagyon gyorsan nő, egy hete sincs, hogy vágtam, és már alig tudok miatta gépelni:S Annyira zavaró!
2010. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
na ezaz. Most én mért lennék azért igénytelen, mert zavar hogy hosszú, és egészségtelennek találom a lakkot? :D:D na mindegy... De hálisten vannak még normális férfiak
2010. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!