Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány meg egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány meg egy srác nagyon sokat beszélgetnek neten, sokszor lógnak együtt kettesben, a múltban pedig volt köztük valami az mit jelent?

Figyelt kérdés

Régebben csókolóztunk párszor, de semmi komolyabb. Akkor is sokat beszélgettünk, aztán kicsit összekaptunk. Most pár hónap kihagyás után megint ugyanez van, találkoztunk párszor de nem volt köztünk semmi. Régóta haverok vagyunk, de vajon az ilyesmi nem árnyékol be egy barátságot?

Én tudom, hogy kezdek többet érezni. Ez lehetséges a másik oldalról is, vagy a csók inkább csak szórakozás volt?

(amolyan férfi friendzone?)

19/L


2016. ápr. 24. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Ez azt jelenti, hogy nem nőttetek még fel.
2016. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Régóta haverok vagyunk, de vajon az ilyesmi nem árnyékol be egy barátságot?"

Nem tudom, én sosem csókolgattam a haverjaimat. Pofán is vágtak volna érte, ha megpróbálom. Ha még csak most kezdesz érezni "valamit" akkor minek hagytad, hogy a szádba suttogjon? Illetve ha nem vagy annyira felnőtt, hogy szóba hozd, hogy mi volt az régen és mi van most, akkor miért nem a tini kategóriába írsz?

2016. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!