Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek ha egy ferfinak ti lennétek az első (mármint szex téren), lehetne belőle komoly es tartos kapcsolat vele?

Figyelt kérdés

példaul ha egy idősebb(tapastaltabb 30 éves) nőről és egy fiatalabb (tapasztalatlan 24 éves ) ferfirol van szó.

vagy ez nálatok kizáró ok lenne..........


2016. márc. 17. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

az is kizáró lenne, ha ennyivel fiatalabba a pasi

az meg pláne, ha tapasztalatlan

próbálkoztam már ilyenekkel és kár volt

2016. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagy kár ... esetleg más vélemény?
2016. márc. 17. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Naná. Különben nekem ez nem is sok korkülönbség. Jól ki lehetne használni az adottságaidat! Mármint a nőnek. :) Ne aggódj.

Szerintem belefér ha a nő nem egy harsány, mindenki macája.

2016. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ugyanígy volt pár éve. Én voltam 29, a srác 24. El tudtam volna vele képzelni többet is, de végül csak pár találkozás lett (de azok több naposak), pedig nem így indult.
2016. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos azonnal szakitott velem, 1 honap után, miután elmondtam neki ,hogy ő volt az első. azt hiszem nem tudott rám férfiként tekinteni.... vagy nem tudom....
2016. márc. 18. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!