Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két expasimmal futottam össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két expasimmal futottam össze a napokban külön-külön, s a "szia" után az egyik azt kérdezte, hogy hol dolgozok és mennyiért, a másik pedig azt, hogy a szülőknél lakok-e még, mint annak idején–Szerintetek is félreismertem őket?

Figyelt kérdés

10-12 éve jártunk (19-21 évesek voltunk akkor), azóta a napokban futottunk össze véletlenül. Ők egyáltalán nem kerestek engem, illetve nem válaszoltak, amikor írtam nekik. Szerelmes voltam mindkettőbe külön-külön (nem egyidőben). Nem volt közöttünk semmilyen veszekedés, kölcsönösen megadtuk mindig egymásnak a kellő eleganciát, soha nem csaltam meg őket. A helyükben azért megkérdeztem volna azt a lányt, aki annak idejét sokat megtett értük, hogy mégis hogy van mostanság, boldog-e, stb.

Köszönöm a komoly válaszokat.



2016. febr. 26. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt semmilyen veszekedés, ergo benned maradt a sok ki nem érzés... Te még mindig meg vagy sértve, csak túl nyuszi vagy hozzá, hogy ezt beismerd...
2016. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
* a sok ki nem mondott érzés
2016. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az tök alap, hogy rég nem látott ismerőstől megkérdezi az ember, hogy van, mi van vele. furcsa, hogyha ezt ők egyáltalán nem tették meg, hanem rögtön konkrét kérdést tettek fel.

ugyanakkor az sem mindegy, hogy ez milyen helyzet volt. egy hosszabb, kötetlenebb beszélgetés, vagy csak egy rövid, futó találkozás, ahol csak 1-2 kérdés fért bele.

a hogy vagy elég általános, sablonos kérdés, nincs igazán tartalma, sőt a legtöbb ember udvariasan és felületesen csak azt válaszolja rá, hogy "köszi, jól éste?"


szóval szerintem nem biztos, hogy érdemes ennyi alapján ítélkezni. arról nem is beszélve, hogy akár furcsa/rossz hangulatban is lehettek, meglepődhettek a találkozáson, stb.

2016. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

>kölcsönösen megadtuk mindig egymásnak a kellő eleganciát

>a kellő eleganciát

>eleganciát


:D Nem tudom pontosan elképzelni, hogy azt hogy kell, de menő dolognak hangzik.


Viccet félretéve: lehet, hogy bennük tüske maradt, vagy csak simán kellemetlennek érezték a helyzetet, és azért ilyen béna dolgokat kérdeztek. Nem hiszem, hogy ebből bármi konkrétat le lehet vonni. Picit tényleg furcsa amúgy, egy "hogy vagy?" elég alapvető lenne ilyenkor, még ha puszta formalitás is.

2016. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat. Rövid, pár perces beszélgetések voltak. A "szia" után tényleg jobban esett volna egy "hogy vagy".
2016. febr. 26. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura, 10 év után lényegében idegen... fizetésről és lakáshelyzetről a barátokat.

lehet zavarban voltak, nem tudom.

De szerintem ne rágódj ezen 20 éves kora után sokat változik még az ember, lehet, hogy nem félreismerted őket, csak ez az indiszkrét oldaluk akkor még nem volt meg.

2016. febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez egyrészt normális hogy találkoztok és beszélgettek. Én is beszélgettem már az exemmel, ha nincs barátod közbe, akkor ebbe nincs semmi rosszm neked szerintem valami lezáratlan dolog lehet a háttérben hogy ezen rágódsz. :/ nem tudom mi lehet az. Lehet szeretet éhséged van.
2016. febr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!