Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lányt a saját csapdájába ejteni?

Figyelt kérdés

Ha a többedik kérdésemre, hogy "De mi bajod van??" A válasz az, hogy "Semmi". De lerí, hogy tutira van baja, flegma, csendes.


Mit lehet erre mondani, hogy önmaga vallja be, hogy tényleg baja van és, hogy mi is az.



2016. ápr. 25. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Énis szoktam ilyet :) mikor van bajom, de nem akarok, vagy nem tudok (még) beszélni róla, nem tudom mit hogy mondjak...

A férjem mindig fut 1-2kört, hogy naaaa, mondd már, stb. Ha nem mondom, akkor otthagy, hogy Ok nem piszkállak, majd ha akarsz róla beszélni szólj, és otthagy.


Nyugi, ha egy nönek baja van, úgyis megtudod ;) ha látszólag nem érdekel akkor szerintem hamarabb :D

38N

2016. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ha látom, hogy baj van, én is rosszul érzem magam tőle. Ezért akarom bevezetni ezt a dolgot, hogy magától mondja el RÖGTÖN, mi a baj.


Egyébként őszinte leszek: közben kiderült, hogy nem is volt baja, csak takarított. :D


Egyébként máskor kb fél óráig szokta magában tartani, aztán úgyis elmondja, csak azt a fél órát kivárni :D

2016. ápr. 25. 14:07
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezt sose fogom megérteni, hogy miért kell erőltetni ezt a mi bajod van dolgot?

Ha el akarja mondani, el fogja mondani, elhiheted. Egyszer megkérdezed, ezzel jelezted azt, hogy érdeklődsz felőle. Ha nagyon érdeklődő akarsz lenni, hozzáteheted, hogy elmondhatja, bármi baja van.

Aztán hadd döntse már el ő, hogy mikorra érik meg benne a dolog... Lehet, ha most rögtön elmondaná, akkor az arcodba vágna valamit, míg ha nem erőlködsz, és egy óra múlva vagy holnap ő hozza fel, akkor nyugodtan meg tudtok beszélni bármit, mert addigra átgondolta, mit szeretne mondani.

2016. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as, csak éppen ez egy kapcsolatban nem így megy, hogy akkor az egyik fél birkán kivárja, mire a másik kikerül a durciból és végre elmondja, mi is a baja, és addig meg mosolyszünet. Ugyanis azért vagyunk a kapcsolatban, hogy megértsük egymást, és ha bajunk van egymással, megbeszélve azt megszüntessük a baj forrását. Nálam ez eddig mindig bevált, a durci nem. A durci egy eszköz, ami nem fer egy kapcsolatban.
2016. ápr. 25. 14:37
 15/18 anonim ***** válasza:
De ez esetben nem durciról van szó, hanem egyszerűen arról, hogy a másik fél nem tudja, vagy nem akarja megfogalmazni azt, ami aktuálisan a problémája. És ez nem lesz jobb attól, hogy erőlteted, hogy de akkoris moströgtönazonnal mondd el. Egy párkapcsolat arról is szól, hogy megértsem a másikat akkor is, ha éppen nincs beszédes hangulatában.
2016. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Shaddark ***** válasza:

Szerintem tanúsíts egy kis önkontrollt, hosszú távon meg fogod folytani így. És akkor elmenekül majd.

Tartsd tiszteletben hogy ő is egy önálló entitás, nem a részed hanem a párod akivel közösséget alkottok.


És talán nem ártana kiolvasnod mert gyanús vagy :) :

Robert Glover: Nincs többé jófiú.

2016. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A legcélravezetőbb, ha elmondod, hogy neked ez hogy esik, pl. "tehetetlennel érzem magam, mert szeretnék segíteni, de nem tudok." Ezzel rögtön példát mutatsz, hogy hogyan lehet érzéseket kommunikálni. A páromnál 99÷-ban beválik. Nagy ritkán azonban elmondja, hogy még gondolkodni szeretne és csak utána beszélni, és én elfogadom.
2016. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"És talán nem ártana kiolvasnod mert gyanús vagy :)"


Miben vagyok gyanús?

2016. ápr. 25. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!