Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex kapcsolat egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolat egy idősebb férfival. Hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Szex kapcsolatom van egy idősebb férfivel, nállam 16 évvel idősebb.

Úgy érzem kezdek többet érezni...nekem ő volt az első férfi az életemben talán ezért...

Úgy érzem még most kéne a kapcsolatnak véget vetnem mielőtt tényleg nagyon belé esek.

Mielőtt valaki kérdezi nincs családja vagy gyerekei.

Tudom nem lesz ebből igazi kapcsolat de maga a szexkapcsolatot is nehéz feladnom.

21L



2016. ápr. 25. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne lehetne belőle igazi kapcsolat?
2016. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Riba nckodj tovább, annál kevesebb csajba csalódik más.
2016. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó írigy vagy ? :D

Miért lenne ribc?

2016. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:

Valóban.

Miért van csak szex kapcsolat?

2016. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Miért lenne csak sexkapcsolat? Nem mind1?

Rengeteg ember van így. Nem mindenki akar kötötségeket.

Én 25vagyok ,énis sexkapcsolatba voltam egy 38éves férfivel. 4hónapig tartott ,aztán már egy éve kapcsolatba vagyunk és tervezgetünk. Van egy 2éves lányom ,akit imád. Apja helyett apja. A vérszerinti apja csak fízeti ,mert kénytelen. Látni nem látta még. Pedig terveztük ,5évig voltunk eggyütt ,4évig eggyütt laktunk.

2016. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!