Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés
23 éves komoly meg úgy egyáltalán semmilyen normális kapcsolata nem volt még. Többször akart velem járni, én visszautasítottam, aztán ő is össze-vissza beszélt erről mindig, hol szerelmes, hol barátkozni akar stb. (ez kb. 3 évig ment). Most beszéltünk, nekem van barátom, kérdeztem nála mi a helyzet, és azzal dicsekedett, hogy neki félévig most összejárós kapcsolata volt, de az többet akart, ő meg nem, mert ő nem talál olyat akivel érdemes lenne, meg túl válogatós, aztán hangsúlyozta hogy ezt se vitte se moziba se kajálni, csak arról szólt az egész... de heti 1-2 tali megvolt mindig... utána le is lépett a chatről:D A barátai szerint meg sose volt még barátnője, van aki szerint szűz is talán, én se hiszem hogy ez a story is igaz lenne, félévig szexel valakivel és mégse alakul kapcsolattá? Csak kitalálta vajon hogy ne maradjon "alul"?
2016. ápr. 27. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
gyerekes!azért!
2016. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami :)) Írtam is neki, milyen nő az ilyen aki ezzel beéri, vagy ennyire nincs senkije haha
2016. ápr. 27. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Szoval meg bele ia gazoltal a lelkebe azzal, hogy milyen no lehet az, akinek ennyire nincs senkije (magyarul beerte az altalad emlegett sraccal). Hat, ez aranyos. Nem vagy jobb nala.


Egyebkent siman lehet, nekem is volt szexkapcsolatom, aminek pont az a lenyege, hogy nem alakul ki belole semmi, mert nem ez a felek szandeka vele.


23L

2016. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jogos felvetés, de kicsit kiforgattad.

Úgy gondoltam, hogy milyen nő lehet, (hogy ha igaz a story), akkor féléven át tűri azt, hogy odatelefonál hogy megyek szexelni és ez így folyik miközben valójában ő többet akar. Számomra hihetetlen hogy nem talál 1 normális kapcsolatot. Egyértelmű, hogy másra vágyott volna. Nyilván nem egy szuper csaj, ha a srác fel se vállalta meg egy vacsorát, mozit se érdemelt. A srácot nem aláztam ezzel a dologgal.


Elhiszem, hogy neked volt jól működő szexkapcsolatod, de szerintem ez ritka, ahol tényleg mind2 fél csak szexet akar. Amit én írtam, abban nem így volt, már ha egyáltalán igaz a dicsekedése.

2016. ápr. 27. 00:43
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Igy mar ertem es elnezesedet kerem. :)
2016. ápr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, örültem a válaszodnak:D
2016. ápr. 27. 01:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy hova akarsz kilyukadni ezzel a kérdéssel. Igen, vannak olyan férfiak, akiknek 23 évesen még nem volt (komoly) kapcsolatuk, de miután ez manapság nem egy dicsekvésre okot adó dolog, nyilván nem ezzel fog villogni. Főleg nem egy olyan nőnek, akiért 3 évig tepert eredménytelenül. De úgy őszintén, mire volt jó, hogy kiírtad ezt a kérdést? Nem tök mindegy neked, hogy volt e valakije? Ha már annyiszor dobtad és van is párkapcsolatod, akkor tényleg semmi közöd hozzá. Miért akarod még itt is alázni szerencsétlent?
2016. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!