Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis jelenség ez ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis jelenség ez ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 évet voltam együtt egy lánnyal. Utobbi idoben (pár hónap) ugy hataroztunk (leginkabb én) hogy jövő szempontjából nincs értelme egyutt maradni. Viszont nagyon megszerettuk egymast. Tovabbra is talalkoztunk egyutt is voltunk.

Azonban nagyon sokszor rideg, undok, durva volt hozzam. Mindig én jártam hozzá. Megismerkedett egy fiúval, allandoan lógnak a chat-en. Minap is átmentem bele volt merülve, kicsit incselkedni akartam vele, combjánal megfogtam közbe, es olyan rideg határozott elutasitasban mondta vegyem le a kezem, rajottem, semmi értelme atjarni már. Ez mar nem az a kapcsolat. Aznap el akartam jonni de csak kerlelt maradjak mar ölelgetett... Es vegul előadta hogy van egy fiú neki akivel milyen jol erezte magát tegnap, hogy annyit nevetett, es hogy rendesen hianyzik neki. De tovabbra is hív telefonon, h de nem akar elveszteni...stb. De szerintem ez mar nem az mint regen volt. Teljesen eltavolodtam tole.


2016. ápr. 27. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga a helyzet nem normális.
2016. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nem normális :S


Beszéljétek meg, hogy mi a helyzet köztetek, mire van szükségetek egymástól!

2016. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne mássz az intim szférájába. Nyilván szól érte.
2016. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!